Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Ой, чий то кінь стояв?!

0

Наприкінці минулого тижня Львівщину вразила подія, що трапилася у селі Гусаків Мостиського району. Хтось постріляв аж 15 (!) коней місцевих мешканців. Троє тварин загинули на місці, решта поранені, чи видужають — навіть ветеринари не можуть точно сказати. Як стверджують селяни, кров тварин — на руках місцевого фермера Василя П. Сам чоловік це категорично заперечує. 

“Коні паслися на пасовиську, але, мабуть, зламали огорожу і зайшли на територію нашого місцевого фермера, — каже Люба Терембій, мешканка села Гусаків. Там раніше були посіяні ячмінь і пшениця, але він їх уже скосив і вимолотив. Коли ж той фермер побачив на своїй території наших коней, то взяв двох своїх помічників, вони загнали тварин у глухий закуток, і він почав по них стріляти. Нам зателефонувала жінка, що в нього працює, і сказала: “Йдіть забирайте коней, бо він пішов їх стріляти”. Ми зібрались ушістьох з односельчанами і побігли. Коли ми  добігали до коней, то він уже машиною вертався до себе. Ми бачили, що то його машина була. Ще і до місця не добігли, як на наших очах троє коней впали мертві”.

Люди одразу викликали міліцію. За словами селян, вони приїхали о пів на третю ночі, все сфотографували і записали, й поїхали. “І з того часу нам ніхто нічого не каже, що з ним (місцевим фермером. — Авт.) буде, — бідкається Любов Петрівна. — А він тепер каже, що це не він, що його підставили. Але ж цього ніхто зробити не міг, бо туди ніхто, крім нього, зайти не може. Він усе обгородив, територія повністю закрита.

Крім того, в п’ятницю зранку, на другий день після побоїща, мені зателефонувала його мама і сказала, що він тільки один раз вистрілив. Це ж зайвий доказ того, що фермер таки винен. Увечері мій зять йому дзвонив і питає: “То скільки разів Ви стріляли?” На що той йому відповів: “Скільки треба, стільки і стріляв. А якщо потрібно, буду ще в тебе стріляти”...

Ще пані Люба розповіла, що їй також погрожували “розпороти живіт”, якщо вона буде розповідати. Тепер жінка зізнається, що боїться ввечері виходити з хати, та й взагалі не знає, як далі бути. Ситуація ускладнюється тим, що коні для родини були чи не єдиними годувальниками.

“Я не працюю, доглядаю дитину інваліда, на інвалідному візочку, — пояснює селянка. — Старший син на заробітки поїхав, те, що заробив, все докладали дитині на лікування. Дитина чотири інсульти перенесла. Мені тяжко. Всі ліки дуже дорогі, тільки один препарат коштує тисячу гривень. Чоловік помер. То ми так з двох пенсій ледь живемо, все на лікування складаємо. Тому коні допомагали зайву копійку заробити: комусь щось підвезти, комусь — город зорати... А тепер навіть своєму господарству не можемо дати ради, бо як же без коней?”

Пані Люба мала двоє коней: Помиря і Червономилу. Жеребця застрелили в груди, він здох на місці, а кобила досі мучиться, і лікар не знає, виживе тварина чи ні. Куля застрягла на 50 міліметрів, витягти її неможливо. Інші мешканці села розповідають, що фермер, якого вони звинувачують у бойовищі, колись працював на митниці, але звідти його вигнали. За що — ніхто не знає, проте саме за цю провину, за словами селян, в чоловіка є умовна судимість.

Міліція наразі з’ясовує, що ж сталося, порушили кримінальне провадження. “Слідчо-оперативна група виїжджала на місце події, встановила, що травмовані коні, й нині правоохоронці чекають на висновки експертів, — інформує речник обласної міліції Світлана Добровольська. — Наразі проводять балістичну експертизу, тобто з’ясовують, чи справді зі зброї було травмовано коней, а якщо так, то з якої саме. Щодо фермера, якого звинувачують місцеві мешканці, то він категорично заперечує свою причетність. Для того, щоб дізнатися правду, слід дочекатися висновків експертів. Наразі порушено кримінальне провадження за статтею 194, частина 1 (Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах)”.

Христина ІНЖУВАТОВА, Олена ЛЮБІНЕЦЬ

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus