Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Автобан Краків-Львів таки збудують – Васюник

0

До чемпіонату Європи з футболу 2012 року Краків та Львів сполучить автобан. У цьому під час VI з’їзду об’єднання українців у Польщі запевнив Віце-прем’єр міністр України Іван Васюник.

За словами І. Васюника, ще у травні 2009 року польська сторона, виходячи зі своїх ресурсних можливостей, не планувала і не встигала до 2012 року провести автобан від Кракова до західного кодону України. Однак у ході перемовин поляки прийняли позитивне рішення.

Наразі організовуються тендери на окремі ділянки цього автобану і, починаючи з весни наступного року, почнеться будівництво автобану від Кракова до українського кордону. Що ж стосується будівництва автобану від Краківця до Львова й далі на Броди, то, за словами І. Васюника, концесіонером є польська структура. «Вона отримала підтвердження можливості страхування від державної структури Польщі на 100 мільйонів євро. Їх витратять на фінансування цих робіт з початку наступного року», – сказав він.

За словами Івана Васюника, для будівництва української ділянки – понад 80 кілометрів автобану – потрібно два літніх сезони 2010 та 2011 року. Поляки ж планують завершити й здати свою частину об’єкту у квітні 2012 року.

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus