Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Цьогоріч народжуваність у Львові перевищила смертність

0

З початку 2010 року у Львові народилося понад 5 тис 850 дітей. Такий високий показник народжуваності був у місті 2008 року, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.  

У той же час, за аналогічний період, померло з 4 тис 742 осіб. Це на 700 чоловік менше, ніж померло 2008 року. У працездатному віці померла 731 особа, тоді як в 2008 році – 1 тис 042. Відповідно, цьогоріч смертність зменшилася на 300 чоловік.

«Ми порівнюємо цифри з 2008 роком, оскільки важливо простежити ситуацію в динаміці. І той позитив, який нині маємо, - це результат роботи медичної галузі. Це профілактичні огляди та постійні заклики зберігати своє здоров’я. Також впровадження у лікарняній системі нових технологій і методів лікування. Все це сприяло тому, що наші люди почали помирати менше», - сказав керівник управління охорони здоров’я мерії Володимир Зуб.

Він також повідомив, що вже четвертий рік поспіль у Львові спостерігається позитивна демографія населення. «Перший раз такі показники ми отримали в 2007 році і з того часу кількість населення Львова потроху зростає. Зараз ми маємо позитивну динаміку за рахунок того, що люди менше помирають, адже народжуваність в умовах кризи не підвищується», - наголосив В.Зуб.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:25

Від сьогодні за перевищення швидкості руху будуть штрафувати

14:33

У Львові відкрили Дім воїна

12:35

Львів’янка виборола срібло в Буенос-Айресі

10:36

Львів’ян закликають швидше обирати лікарів

14:22

У Львові почала працювати центральна диспетчерська швидкої допомоги

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus