Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

У Львові збирають книжки до бібліотеки для бездомних

0

У Львові вже  кілька років працює Центр обліку та нічного перебування бездомних  громадян. Він надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на «вулиці».  Відтак, з метою організації та покращення дозвілля Центр проводить збір книг художньої літератури для оновлення існуючої тут бібліотеки, інформує прес-служба Львівської міської ради.

«У нашій  бібліотеці за бажанням безхатьки, які прийшли сюди на нічліг, можуть почитати художню літературу і не забувати той світ, те життя, яке колись у них було, чи, можливо, про яке мріяли, і повернутись до якого їм слід прагнути. Тому ми радо готові співпрацювати з добродіями, небайдужими людьми, аби максимально сприяти нашим підопічним подолати ті труднощі, які в них сьогодні. До слова, хочу зазначити, що кожен тиждень завдяки підтримці Благодійного фонду «Карітас Львів УГКЦ», вдається забезпечити наших підопічних гарячим харчуванням, яке в надлишку для бездомного ніколи не є», розповідає директор Центру обліку бездомних о. Олег Федоренко. 

До уваги  підприємців, благодійників та небайдужих, які бажають допомогти, з питань співпраці можна звертатись за тел.: 233 14 79 або 233 10 49 (Центр обліку та нічного перебування бездомних).

Центр обліку та нічного перебування бездомних  громадян веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про  взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.

Сьогодні центр  є єдиним державним закладом у  м. Львові, який здійснює соціальне  обслуговування бездомних громадян. Усі послуги, що надаються працівниками закладу, мають індивідуальний та конфіденційний характер.  З моменту відкриття відділення нічного перебування Центр збирає вживані речі для надання допомоги бездомним громадянам, які користуються послугами цього відділення.

 

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus