Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Незабаром на ремонт закриють Львівський перинатальний центр

0

Львівський обласний державний перинатальний центр, що на вул. Дж. Вашингтона, 6, наразі ще не закрили на ремонт, однак це станеться незабаром. Про це у коментарі «Львівському порталу» розповіла головний лікар центру Лариса Янів.

Щоправда точних дат Л.Янів не назвала, хоча раніше мова йшла про вересень. Головний лікар перинатального центру розповіла, що вже були проведені тендерні процедури і визначено головного підрядника робіт, а відтак, найближчим часом вони розпочнуть звільняти приміщення для проведення ремонту та виписувати пацієнток.

За словами Лариси Янів, повністю центр на ремонт закритий не буде, а лише по корпусах. Ремонті роботи розпочнуться із пологового корпусу.

Варто також зазначити, що проблем у вагітних жінок з доступом до надання медичної допомоги через реконструкцію перинатального центру не буде. Адже всі пологові будинки у період закриття перинатального центру будуть відкриті, принаймні у цьому раніше запевняла заступник начальника департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак.

Попередньо завершення модернізації перинатального центру відбудеться наприкінці вересня наступного року і на початку літа розпочнеться встановлення необхідного сучасного обладнання, яке буде закуплено за 25 млн грн.

Нагадаємо, у рамках реалізації національного проекту «Нове життя» – нова якість охорони материнства і дитинства» на базі існуючого Львівського обласного державного перинатального центру створять новітній заклад ІІІ рівня перинатальної допомоги. Реконструкція існуючого центру обійдеться державі у 100 млн грн.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

18:19

Понад 63% мешканців Львівщини підписали декларації з лікарями

16:24

У Львові заборонили використовувати піротехніку

14:34

1 січня Львівщина відзначатиме 110 річницю від дня народження Бандери

12:38

Куди можна дешево полетіти зі Львова

10:31

На Львівщині майже 12000 людей захворіли на кір

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus