Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Незабаром на ремонт закриють Львівський перинатальний центр

0

Львівський обласний державний перинатальний центр, що на вул. Дж. Вашингтона, 6, наразі ще не закрили на ремонт, однак це станеться незабаром. Про це у коментарі «Львівському порталу» розповіла головний лікар центру Лариса Янів.

Щоправда точних дат Л.Янів не назвала, хоча раніше мова йшла про вересень. Головний лікар перинатального центру розповіла, що вже були проведені тендерні процедури і визначено головного підрядника робіт, а відтак, найближчим часом вони розпочнуть звільняти приміщення для проведення ремонту та виписувати пацієнток.

За словами Лариси Янів, повністю центр на ремонт закритий не буде, а лише по корпусах. Ремонті роботи розпочнуться із пологового корпусу.

Варто також зазначити, що проблем у вагітних жінок з доступом до надання медичної допомоги через реконструкцію перинатального центру не буде. Адже всі пологові будинки у період закриття перинатального центру будуть відкриті, принаймні у цьому раніше запевняла заступник начальника департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак.

Попередньо завершення модернізації перинатального центру відбудеться наприкінці вересня наступного року і на початку літа розпочнеться встановлення необхідного сучасного обладнання, яке буде закуплено за 25 млн грн.

Нагадаємо, у рамках реалізації національного проекту «Нове життя» – нова якість охорони материнства і дитинства» на базі існуючого Львівського обласного державного перинатального центру створять новітній заклад ІІІ рівня перинатальної допомоги. Реконструкція існуючого центру обійдеться державі у 100 млн грн.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

10:32

Змагання з лижних перегонів відбудуться на Львівщині

18:34

Завтра до Львова приїде перший віце-прем’єр – міністр економіки Степан Кубів

16:30

У Львові чоловік випав з трамвая під час руху

14:31

Сьогодні у Львові презентують фільм про Героїв Небесної Сотні

12:28

Обурені люди перекрили трасу Львів-Городок

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus