Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Брудне повітря вбиває щороку 300 тисяч українців

0

Україна потрапила в список країн із найбільшим рівнем забрудненості повітря. Щорічно близько 300 тисяч українців помирає через стан повітря, йдеться в дослідженні NASA. Як інформує ТСН, посилаючись на газету «Сегодня», гірша ситуація лише в Китаї, Індії та Японії. Схожа - у Франції, Португалії, Австрії, Угорщині.

Найчистішими місцями назвали Австралію, Канаду, Бразилію та Гренландію. "Статистичний аналіз чітко встановлює залежність між рівнем забруднення повітря і захворюваннями верхніх органів дихання, серцевої недостатності, бронхітами, астмою, пневомнією", - пояснила голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко.

Мінекології обіцяє боротися з проблемою через посилення контролю за підприємствами. Але експерти кажуть, що це не матиме сильного ефекту: всіх не проконтролюєш, а підприємці не дуже "культурні" в плані догляду за навколишнім середовищем. "Багатьом нашим заводам легше заплатити нікчемні штрафи, ніж встановлювати дороге очисне обладнання", - пояснила експерт організації "Екологія-Право-Людина" Ольга Мелень-Забрамна.

А еколог Володимир Борейко переконаний, що інспекціям потрібно дати право влаштовувати перевірки підприємств без попередження. Бо так вони просто не мають сенсу. Нагадаємо, що Україна свідомо не дає боротися зі щорічним забрудненням сотень тисяч літрів питної води. Держава не дає створювати в Україні заводи, які переробляли б батарейки, а одна невеличка батарейка забруднює 400 літрів води чи 20 кубометрів землі.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:28

На Львівщині планують створити новий біосферний резерват

11:16

На Львівщині масово висихають сосни

19:00

Для особливих дітей організували заняття з іпотерапії

17:33

Львів`яни увійшли в Пантеон

15:17

На Львівщині продовжує рости кількість хворих на кір

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus