Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Інваліди з вадами слуху отримають від міста грошову допомогу

0

З нагоди відзначення Міжнародного Дня глухих, яке в світі відзначають щорічно в останню неділю вересня, управління соціального захисту Львівської міської ради виплатить одноразову матеріальну допомогу інвалідам І, ІІ, ІІІ груп з вадами слуху – мешканцям Львова, які перебувають на обліку у відділах соціального захисту. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На виплату допомоги в бюджеті міста передбачено кошти в сумі 157,8 тис. грн.

«У зв’язку із відзначенням Міжнародного Дня глухих, який в світі почали відзначати ще в далекому 1951 році, ми вийшли з ініціативою відзначити грошовими виплатами людей, світ котрих наповнений тишею. Відтак, місто передбачило в бюджеті кошти на виплату матеріальної допомоги, яку отримають 789 громадян з вадами слуху І, ІІ та ІІІ групи інвалідності, в розмірі по 200 грн. кожен», - повідомила начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович.

До слова, цьогоріч в рамках соціально-культурного проекту: «Безперервний реабілітаційний процес для дітей з вадами слуху та робота з сім’ями, які реабілітують таку дитину» 15 дітей з вадами слуху, які перебувають під опікою громадської організації «Дзвін», мали можливість в серпні активно провести літні канікули в літньому оздоровчо-реабілітаційному таборі в с. Вільці Верховинського району Івано-Франківської області. Проект дофінансовано управлінням соціального захисту Львівської міської ради.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

18:19

Понад 63% мешканців Львівщини підписали декларації з лікарями

16:24

У Львові заборонили використовувати піротехніку

14:34

1 січня Львівщина відзначатиме 110 річницю від дня народження Бандери

12:38

Куди можна дешево полетіти зі Львова

10:31

На Львівщині майже 12000 людей захворіли на кір

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus