Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Інваліди з вадами слуху отримають від міста грошову допомогу

0

З нагоди відзначення Міжнародного Дня глухих, яке в світі відзначають щорічно в останню неділю вересня, управління соціального захисту Львівської міської ради виплатить одноразову матеріальну допомогу інвалідам І, ІІ, ІІІ груп з вадами слуху – мешканцям Львова, які перебувають на обліку у відділах соціального захисту. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На виплату допомоги в бюджеті міста передбачено кошти в сумі 157,8 тис. грн.

«У зв’язку із відзначенням Міжнародного Дня глухих, який в світі почали відзначати ще в далекому 1951 році, ми вийшли з ініціативою відзначити грошовими виплатами людей, світ котрих наповнений тишею. Відтак, місто передбачило в бюджеті кошти на виплату матеріальної допомоги, яку отримають 789 громадян з вадами слуху І, ІІ та ІІІ групи інвалідності, в розмірі по 200 грн. кожен», - повідомила начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович.

До слова, цьогоріч в рамках соціально-культурного проекту: «Безперервний реабілітаційний процес для дітей з вадами слуху та робота з сім’ями, які реабілітують таку дитину» 15 дітей з вадами слуху, які перебувають під опікою громадської організації «Дзвін», мали можливість в серпні активно провести літні канікули в літньому оздоровчо-реабілітаційному таборі в с. Вільці Верховинського району Івано-Франківської області. Проект дофінансовано управлінням соціального захисту Львівської міської ради.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:25

Від сьогодні за перевищення швидкості руху будуть штрафувати

14:33

У Львові відкрили Дім воїна

12:35

Львів’янка виборола срібло в Буенос-Айресі

10:36

Львів’ян закликають швидше обирати лікарів

14:22

У Львові почала працювати центральна диспетчерська швидкої допомоги

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus