Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Інваліди збудують школу на Львівщині

0

Кротошинська сільська рада (Пустомитівський район) за кошти місцевого бюджету замовила будівництво добудови до місцевої загальноосвітньої школи за 7,29 млн грн. Роботи виконає Колективне підприємство «Центр Комплекс» Львівської обласної асоціації інвалідів. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель, пишуть «Наші гроші.Львів».

Школа розрахована на 200 учнів, відтак, з розрахунку на одного учня вартість будівництва складає 36,5 тис. грн. До порівняння, добудова загальноосвітньої школи на 300 учнів в селі Батятичі, Кам׳янка-Бузького району коштувала 58,8 тис. грн з розрахунку на одного учня.

Це вже другий тендер, який проводить сільська рада на добудову школи. 7 серпня 2008 року, за результатами відкритих торгів була акцептована пропозиція ПП “Альфабудсервіс”, яке повинно було виконати роботи за 7,89 до кінця 2016 року. З того часу проект подешевшав на 595 тис. грн, а терміни залишились тими самими.

КП «Центр Комплекс» засноване Львівською обласною асоціацією інвалідів. Протягом 2013 року стало переможцем тендерів на 13, 26 млн грн у Львівській області. Серед інших, підприємство отримало підряди на проведення реставраційних робіт приміщень «Музею Пінзеля» та львівської Ратуші.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

18:19

Понад 63% мешканців Львівщини підписали декларації з лікарями

16:24

У Львові заборонили використовувати піротехніку

14:34

1 січня Львівщина відзначатиме 110 річницю від дня народження Бандери

12:38

Куди можна дешево полетіти зі Львова

10:31

На Львівщині майже 12000 людей захворіли на кір

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus