Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Поле, де виявлено рак картоплі, цього року не оброблятимуть

0

На полі, де виявлено збудник раку картоплі, не планують цього року нічого висаджувати. Про це Львівському порталу повідомили у ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед».

Як зазначили фахівці, щороку, з метою визначення полів, придатних для вирощування картоплі, компанією Агро ЛВ Лімітед  попередньо відбираються проби ґрунту для аналізу на наявність шкідливих організмів, в тому числі спорів раку картоплі.

Відповідно, в листопаді 2013 р. Львівською обласною фітосанітарною лабораторією, на замовлення Агро ЛВ Лімітед, було проведено аналіз ґрунту на 20 орендованих компанією полях під посадку 2014 року. За результатами аналізу усі поля були визнані придатними для використання, окрім одного поля в с. Батятичі, де було виявлено поодинокі  випадки зооспорангію раку картоплі.

Варто зауважити, що поле, де виявлено збудник раку, ніколи раніше на оброблялося компанією Агро ЛВ Лімітед та не планується до обробітку в цьому році.

Зі слів професора завкафедри генетики, селекції та захисту рослин Львівського національного аграрного університету Петра Заверюхи, рак картоплі не становить загрози для здоров’я людини, оскільки є грибковою хворобою, яка знижує врожайність та перетворює картоплю в непридатний товарний вигляд.

Нагадаємо, про виявлення шкідливих організмів та про запровадження карантину через рак картоплі раніше повідомляла прес-служба Кам`янка-Бузької районної державної адміністрації. 

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus