Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Львів’ян просять бути небайдужими до безхатьків

0

Із настанням зимових холодів винятково актуальним постає питання забезпечення бездомних теплим та чистим місцем для ночівлі. Вже більше п’яти років у Львові в Центрі обліку функціонує відділення нічного перебування для бездомних громадян, де люди, що опинились на вулиці, можуть переночувати, пройти первинний медичний огляд, а також скористатись санітарно-гігієнічними послугами, поїсти та змінити одяг. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Працівники Центру звертаються до неурядових організацій міста, а також львів’ян бути небайдужими і повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб чи скеровувати їх безпосередньо до Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян, який розташований на вул. Кирилівській, 3а, телефон: 233-14-79 або 233-10-49. «Щодня у відділенні нічного перебування ночує до 50 осіб, а в особливо холодні дні це число виростає ще більше.

З початку роботи нашого Центру в ньому вже зареєструвались понад 1,5 тис. осіб. Як показує статистика, у більшості випадків – це чоловіки (до 70%). В кожного з цих знедолених своя життєва історія, але кожен потребує допомоги – допомоги від кожного з нас, адже лише координовані спільні дії громади міста, міської влади, неурядових організацій дозволять посилити оперативність реагування на тему бездомності у Львові і відповідно завчасно її вирішувати», - розповів директор Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян о. Олег Федоренко.

Нагадаємо, що минулого тижня у зв’язку з настанням зимових холодів, у центрі Львова відкрито додатковий пункт обігріву для бездомних в денну пору. Пункт відкрито в приміщенні ЛКП «Княжий Львів»: вул. Тиха, 5. Графік роботи з 10 до 16 год.

Основний пункт обігріву для бездомних у Львові, в денну пору зараз працює в Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян (вул. Кирилівська, 3а). З питань співпраці, прохання звертатись у Центр обліку та нічного передування бездомних громадян: тел.: 233-14-79 або 233-10-49, адреса: вул. Кирилівська, 3А.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus