Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

За добу рятувальники Львівщини «обігріли» сотню людей

0

За добу рятувальники Львівщини «обігріли» сотню людей

Протягом 29 січня підрозділами ГУ ДСНС України у Львівській області здійснено буксирування 122 автотранспортних засобів, в тому числі трьох автобусів, 44 великовантажних автомобілів та 75 легкових автомобілів. Рятувальники надали допомогу 217 особам. Про це Львівський портал повідомили у прес-центрі ГУ ДСНСУ у Львівській області.

Нагадуємо, що для обігрівання населення та забезпечення руху автотранспорту на Львівщині розгорнуто чотири пункти обігріву від ДСНС. Два пункти обігріву функціонують на Орявському та Івашківському перевалах Сколівського району від 2-го спеціального регіонального центру швидкого реагування ДСНС України, до роботи яких залучено 2 спеціальні аварійно-рятувальні машини САРМ.

Ще два пункти обігріву розміщені у м. Дрогобичі по вул. Л. Українки та вул. П. Орлика. У пунктах обігріву на цілодобовому чергуванні перебувають рятувальники, які упродовж доби вже надали допомогу 100 людям. 29 січня до виконання аварійно-рятувальних робіт від підрозділів ДСНС України, які дислокуються на території Львівської області було залучено 146 бійців ДСНС та 44 одиниці техніки, в тому числі техніка високої прохідності та шнекороторна машина для розчистки автошляхів. Від ДП «Львівоблавтодор» для утримання доріг на території області залучено 155 осіб та 93 одиниці техніки.

З початку зимового періоду підрозділами ДСНС України у Львівській області основні зусилля зосередженні на здійсненні заходів з евакуації автотранспорту та наданні допомоги людям. Здійснено буксирування 244 автомобілів, з них 148 великовантажних автомобілів, 2 карети швидкої медичної допомоги, 7 автобусів та 87 легкових автомобілів. Надано допомогу 375 особам, з них 42 дитини.

 

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus