Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

На львів’ян чатують бурульки на дахах

0

На львів’ян чатують бурульки на дахах

У зв’язку з перепадами температур у Львові виникла загроза утворення бурульок на дахах будинків. Відтак, комунальні служби міста оперативно реагуватимуть на утворення крижаних буруль чи нагромаджень снігу на дахах і очищатимуть їх, водночас огороджуючи сигнальною стрічкою небезпечні місця. Тож мерія закликає мешканців та гостей міста не нехтувати власною безпекою та звертати увагу на огородження, а в місцях їх відсутності самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків. Про це Львівський портал повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як інформує Львівський регіональний гідрометцентр, завтра у Львову буде без істотних опадів. Туман, слабка ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі 6 – 8º морозу, вдень 1 – 3° морозу.

5 лютого: хмарна погода з проясненнями. Без істотних опадів. Вночі та вранці місцями туман. На дорогах ожеледиця. Вітер південний 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі 7 – 12º морозу, по півночі території до 15º морозу, вдень від 3° морозу до 2º тепла, в горах 4 – 9° тепла.

6 лютого: Хмарна погода з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий мокрий сніг та дощ. Місцями туман, ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер південний 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі 3 – 8º морозу, вдень від 1° морозу до 4º тепла.

«У зв’язку з перепадами температур в місті утворення бурульок на козирках, дахах будівель і споруд може стати серйозною проблемою. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. При чому, чим більше вага бурульки і чим вище будівля, з якої вона впала, тим більша вірогідність і серйозність травми. Падіння снігу, льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті. Від бурульок і льоду страждають не тільки люди, але і матеріальні цінності.

Наприклад, вони можуть завдати серйозного збитку припаркованому біля будівлі автомобілю. Крім того, величезна маса снігу, яка зібралась на дахах будівель, дає велике навантаження на конструкцію даху, що може привести до пошкодження покрівельного покриття.

А це, у свою чергу, спричиняє значні витрати на подальший ремонт. Все це покладає особливу відповідальність на власників будівель або на служби, що відповідають за їх безпечну експлуатацію. Найпростіший спосіб вирішення проблеми з бурульками – збити їх.

Але необхідно враховувати, що покрівлі часто бувають складної конфігурації, з крутими схилами. Тому, дотримуючись техніки безпеки, проводити роботи по прибиранню снігу, льоду з дахів будівель повинні люди із спеціальною підготовкою. У Львові можна побачити обгороджені і позначені сигнальними стрічками та прапорцями місця потенційного утворення бурульок та місця, де вони вже утворилися. У такий спосіб житлово-комунальне господарство намагається вберегти людей від нещасних випадків», - наголошує начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради Віктор Іваніцький.

Водночас за інформацією районних адміністрацій, на вулицях працюють вишки, щоб збивати із будинків снігові шапки. «Ми винаймаємо вишку у аварійної служби району. Проте, до прикладу, сьогодні на вул. Гайдамацькій не вдалося під’їхати до будинків через паркування автомобілів. Відтак, небезпечну ділянку обгородили і вже завтра з 7:00 год ранку працівники будуть збивати снігові намети», - додала начальник відділу житлового господарства Шевченківської РА Надія Банах.

Для боротьби із бурульками на дахах будинків районні адміністрації також винайматимуть вишки. «Наразі ще не надто потепліло, тому льодових бурульок ще не має. Проте як тільки бачимо, що вдень тепліє і тане сніг, ми наймаємо вишку і працівники ЛКП збивають лід із дахів будинків. Комунальні підприємства всім необхідним забезпечені: обгороджувальною стрічкою, жердинами, дерев’яними лопатами. Зазвичай із цим проблем немає», - зазначив заступник голови Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

18:19

Понад 63% мешканців Львівщини підписали декларації з лікарями

16:24

У Львові заборонили використовувати піротехніку

14:34

1 січня Львівщина відзначатиме 110 річницю від дня народження Бандери

12:38

Куди можна дешево полетіти зі Львова

10:31

На Львівщині майже 12000 людей захворіли на кір

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus