Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

У Львові патрулюють, щоб виявити безхатченків

0

У час холодів працівники Львівського міського Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян проводять соціальні патрулювання – виїзди в місто з метою виявлення безпритульних, які самі не можуть добратися до нічліжки. Так безхатченків рятують від переохолодження чи навіть обмороження. Про це Львівському порталу розповіли у прес-службі Львівської міської ради.

У минулому 2013 році здійснено 145 заходів соціального патрулювання (в тому числі виїзди за повідомленням небайдужих мешканців).

«Наша подяка мешканцям, які не залишаються байдужими. Люди, які дзвонять, повідомляють, що чи на горищі, чи в під’їзді, чи в підвалі перебуває, мешкає безпритульний. Тоді працівники Центру виїжджають на місце і перевіряють інформацію. У разі виявлення безпритульного, ми пропонуємо доправити його до нас на Кирилівську, де є можливість обігрітись, поїсти, переночувати. Однак наголошую, що силою ми не маємо права людину поміщати в наш Центр. Це рішення має бути виключно добровільним», - каже директор Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян о. Олег Федоренко.

Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на вулиці, зокрема, веде первинний облік бездомних, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову реєстрацію, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав. Зараз, в період низьких температур, в місті діє два пункти обігріву в денну пору, це: основний в приміщенні Центру обліку та нічного перебування (вул. Кирилівська, 3а) та додатковий пункт обігріву для бездомних в денну пору відкрито в приміщенні ЛКП «Княжий Львів»: вул. Тиха, 5.

Цей пункт працює з 10 до 16 год. (на час складних холодних погодних умов). З питань співпраці, прохання звертатись у Центр обліку та нічного передування бездомних громадян: тел.: 233 14 79 або 233 10 49, адреса: вул. Кирилівська, 3А.

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus