Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Українська сторона готова до відкриття пункту пропуску «Угринів-Долгобичув»

0

Українська сторона готова до відкриття пункту пропуску «Угринів-Долгобичув»

Учора в пункті пропуску через державний кордон «Краківець – Корчова» на українській стороні відбулося засідання Комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Під час засідання українська та польська сторони обговорили ситуацію в пунктах пропуску на українсько-польському державному кордоні, зокрема обмінялись інформацією про стан реалізації попередніх домовленостей. Було констатовано, що передбачені попередніми протоколами заходи успішно реалізовані, а це позитивно вплинуло на забезпечення безперешкодного переміщення осіб, товарів та транспортних засобів.

Водночас одним із важливих питань залишається розмежування пасажирського та вантажного руху в пункті пропуску «Краківець – Корчова». Комісія визнала пріоритетним значення розмежування руху в цьому пункті пропуску для розвитку прикордонної інфраструктури на українсько-польському кордоні.

Сторони також розглянули питання ефективності функціонування Системи попереднього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-польському кордоні з метою забезпечення ритмічності пропускних операцій, завершення договірно-правового оформлення міжнародних пунктів пропуску для автомобільного сполучення «Грушів – Будомєж» та «Угринів – Долгобичув».

Зокрема, українська сторона підтвердила готовність до відкриття міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Угринів – Долгобичув» після надходження від польської сторони відповідної ноти. Також польська сторона проінформувала про перспективи запровадження спільного контролю на зовнішньому кордоні ЄС з Україною після внесення змін до Шенгенського кодексу кордонів, затвердженого рішенням Європейського Парламенту і Ради ЄС. Співголови Комісії високо оцінили рівень підготовки та організації цього засідання.

Фото: Львівський портал

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

10:31

На Львівщині про безкоштовні ліки можна буде дізнатися онлайн

18:19

На Львівщині експорт товарів збільшився на 20%

16:34

Львівський патрульний відмовився від хабара

14:23

Е-квиток у Львові з`явиться ще не скоро

12:37

На радість заробітчанам у Львові з`явиться новий маршрут

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus