Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Журналісти про вуличну торгівлю біля «Привокзального»: такого безладу ще не було

0

Журналісти «2 каналу» (колишній телеканал НТА) провели розслідування з приводу масової вуличної торгівлі поблизу ринку «Привокзальний». Вже більше місяця адміністрацію базару захопили рейдери, і самопроголосили себе новим керівництвом. Відтак, із вуличними торговцями вони не борються.

«Після рейдерського захоплення ринку Привокзальний, вулична стихійна торгівля просто таки процвітає, а от боротись із цим неприємним явищем немає кому – адміністрація нелегітимна, влада ж поки наче закриває очі», - йдеться у сюжеті. «Овочі, молоко, м`ясо – все просто неба. Ряди вуличних торгівців простяглись на сотні метрів. Поруч з бабцями які намагаються продати свою пляшку молока, торгують  і, можна сказати, постійні торгівці – перекупники та ті, які на базарі не перший день».

Місцеві мешканці, вікна яких виходять на тротуари ринку, скаржаться, що увесь цей хаос виник, відколи рейдери захопили «Привокзальний». Попередня легітимна адміністрація – ТзОВ «Привокзальний» ринок – із вуличними торговцями боролася, пропонувала місця всередині базару. Самопроголошений директор ринку «Привокзальний» Ігор Гарбар каже, що вулична торгівля – це не його клопіт. У Франківській рай адміністрації кажуть, що формально не мають впливу на людей, які зараз захопили ринок «Привокзальний». Більше про це дивіться у «Новинах 20’15’’» на «2-му каналі» за 31.03.2014р.

Нагадаємо, адміністрацію ринку «Привокзальний» 26 лютого захопили невідомі, представляючись «Автономним опором» та Асоціацією вільних профспілок Львівщини. Керує бунтівними підприємцями одіозна активістка Оксана Козлова та її колега із міста Сєвєродонецьк Лариса Брильова.

За фактом силового захоплення прокуратура Франківського району порушила кримінальну справу.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

16:37

У Львові інспектори з паркування наклали штрафів на понад 300 тисяч гривень

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus