Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

У рейдерстві підозрюють керівництво будівельного підприємства

0

У рейдерстві підозрюють керівництво будівельного підприємства

Представники ВАТ «Добробуд» звернулися в засоби масової інформації Львівщини та повідомили, що зусиллями їх же керівництва підприємством заволоділи рейдери. І те, що працівники мають свої частки акцій у «Добробуді», вже нікого не хвилює.

На сьогодні Надія Завальницька і Василь Прийма володіють 28% акцій підприємства. Претензії до керівника товариства мають й інші акціонери – їх близько 20%.    

«Отримавши статус акціонерів ВАТ «Добробут», ми звернулися до голови ВАТ І. Стратана з тим, щоб переглянути політику діяльності товариства, бо побачили, що він розкрадає майно, розпродує його без будь-яких рішень, а отримані кошти знімає з рахунків, не здійснюючи жодних платежів державі і людям по оплаті праці», - каже Надія Завальницька.

Тепер, свідчать представники підприємства, ВАТ «Добробуд» керує «стороння людина», натомість Стратан завбачливо самоусунувся:

«Відчувши певний контроль з нашого боку, голова товариства тихенько, буцімто через засідання спостережної ради за станом здоров’я іде з посади, а замість себе призначає В. Коваленка, який ніколи у ВАТ «Добробуд» не працював, а й надалі тісно співпрацює з рейдерським ТзОВ «Максрембуд», – коментують акціонери, які призначенця й в очі не бачили.

«Зараз укладаються договори поворотної позики на 200-250 тис. грн на щорік, витрачаються кошти на охорну об’єктів, яких немає, звільнені всі працівники ВАТ «Добробуд» і Коваленко набирає свою команду», – констатує Надія Завальницька.

Потерпілі стверджують, що «роздерибанити» будівельну компанію їм пообіцяв сам директор «фірми-рейдера»:

«Коли я спитала у директора ТзОВ «Максрембуд» Максима Рибака, для чого він пхається не у своє підприємство, в якому не має жодної акції, він сказав, що йому цікаво довести його до банкрутства, а потім все це роздерибанити. А те, що ми є акціонерами, ніхто на нас зважати не буде», – розповідає Завальницька.  

Акціонери ВАТ «Добробуд» подали заяву в міліцію. Днями у господарському суді відбулося слухання щодо визнання недійсним засідання спостережної ради по призначенню голови будівельного товариства. Позов акціонерів задовольнили повністю, щоправда на цьому судові баталії не завершуються, адже акціонери очікують на апеляцію.

 Разом з тим відкрито й кримінальну справу по факту доведення ВАТ «Добробуд» до банкрутства. 

« Зараз проводиться досудове розслідування, порушено кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем, справу зареєстровано у вересні минулого року, а в грудні 2013-го я її отримав, – коментує слідчий Личаківського РВ УМВС Василь Дідух. – Нам для ведення справи потрібні документи, а складається таке враження, що керівництво ВАТ «Добробуд» всіляко їх приховує від слідства, йде на крок попереду нас – тобто папери постійно підробляють», – зауважив Василь Дідух.

« Оригінали документів про збори акціонерів товариства взагалі відсутні. А такого не може бути – їх або заховали, або знищили. Тобто можна робити припущення, що важливі рішення ВАТ «Добробуд» про відчуження майна абощо, які мали би прийматися на загальних зборах, були сфальсифіковані», – поінформував слідчий.

«ВАТ «Добробуд» володіє значною територією, тому ймовірно, що ТзОВ «Максребуд», до якого безпосередньо причетний керівник компанії, вигідно взяти «Добробуд» під себе», – додав Василь Дідух.

Призначений головою ВАТ «Добробуд» Коваленко займає керівну посаду незаконно. Як такого засідання спостережної ради товариства взагалі не відбулося – її членів у різний час і в різних місцях Львова просили підписати рішення навіть не читаючи. Крім того, у склад ради «вписали» «своїх» людей:

«Коваленко був затверджений на засіданні спостережної ради будівельної компанії, натомість двоє членів цієї ради не мали права до неї входити, бо не мали жодного стосунку до акціонерного товариства – не були його членами. Зараз ця людина керує ВАТ «Добробуд», – зазначив Сергій Зима,   

 

Довідково:

ВАТ «Добробуд» засноване згідно з наказом регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області від 30 жовтня 1995 р. №2463 та загальних зборів організації орендарів Львівської орендної пересувної механізованої колони №2 шляхом перетворення Львівської орендної пересувної механізованої колони №2 у відкрите акціонерне товариство.

До початку 2010 року у підприємстві працювало від 150 до 260 осіб, які на 90-95%  складалися з акціонерів ВАТ «Добробуд», однак чисельність працівників щороку зменшувалась і в 2013 році у ВАТ «Добробуд» було працевлаштовано не більше 6-ти осіб.  А з 12 травня 2014 року всіх старожилів було звільнено і працевлаштовано велику кількість сторонніх людей, які не є акціонерами товариства.

Майно ВАТ «Добробуд» розташовується на орендованій в міській раді м. Дублян земельній ділянці площею 1,0556 га.

В останні роки свого керівництва Стратан І.П. й тепер Коваленко В.А. розпродали техніку ВАТ «Добробуд». Зокрема лише у 2008 році було продано за безцінь ГАЗ 330210 (1997), у 2009 році  – АК МАЗ 5334 вантажний (1984); ГАЗ 2411 (1987); КС ЗІЛ 130 вантажний; кран 10Т-С.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

10:31

На Львівщині про безкоштовні ліки можна буде дізнатися онлайн

18:19

На Львівщині експорт товарів збільшився на 20%

16:34

Львівський патрульний відмовився від хабара

14:23

Е-квиток у Львові з`явиться ще не скоро

12:37

На радість заробітчанам у Львові з`явиться новий маршрут

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus