Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

ТОП-7 оригінальних вакансій для комунікабельних людей

0

ТОП-7 оригінальних вакансій для комунікабельних людей

Уміння спілкуватися — одне з найбільш цінних умінь у повсякденному житті. Саме ця риса вказана майже у всіх вакансіях для офісних співробітників. Поради, що робити тим, хто любить людей і спілкування, але мріє про оригінальну роботу в ТОП-7 оригінальних вакансій для комунікабельних людей. Про це Львівському порталу повідомили в Міжнародному кадровому порталі HeadHunter Україна.

Для тих, хто хоче завжди і про всіх знати правду, відкрита вакансія поліграфолога. Головні обов’язки: проведення співбесід зі співробітниками й кандидатами на роботу, оцінка згідно з методологією перевірок, проведення вхідних і спеціальних тестувань із застосуванням поліграфа (детектора брехні). Роботодавець хоче бачити на цій посаді відповідального, стійкого до стресів, чесного працівника з вищою освітою в сфері соціальних наук. Вітається досвід у сфері освіти, обслуговування або силових структур, але готові розглядати кандидата без досвіду роботи.

Якщо ви любите слухати людей, але надаєте перевагу тому, щоби дізнаватися правду іншими, більш м’якими методами, то вам підійде вакансія психолога в соціальному телепроекті. Головними обов’язками будуть: психологічний патронаж героїв під час зйомок, розробка індивідуальних програм психологічної реабілітації, практик, тренінгів, співпраця з творчою групою (продумування завдань, перешкод, заохочень для героїв). Успішні кандидати повинні мати вищу профільну освіту, практику психологічних консультацій від 7 років, досвід роботи із втратами, фобіями, неприйняттям себе. Компанія обіцяє роботу в молодому дружному колективі, своєчасну виплату зарплати і цікаві задачі.

Ті, кому не цікаві глобальні особистісні проблеми, але все ж є бажання допомагати людям і активно спілкуватися, пропонують вакансію менеджера з приймання іноземних студентів в Україні. Роботодавець чекає резюме від активних, комунікабельних людей обов’язково зі знанням французької та англійської мови і бажаним досвідом роботи в сфері навчання. Головними обов’язками будуть робота з українськими ВНЗ, робота з іноземними студентами, переписка, консультування, зустріч і супроводження тощо, обробка і підготовка документів, подача документів у посольство, участь у ярмарках, виставках, презентаціях.

Якщо ж є бажання і спілкуватися з людьми, і мандрувати одночасно, варто звернути увагу на вакансію стюардеси або стюарда морського круїзного лайнера з працевлаштуванням до іноземних круїзних компаній. До обов’язків спеціаліста буде входити обслуговування пасажирів, підтримка чистоти в пасажирських каютах, участь у організаційних і розважальних заходах, які весь час проводяться на судні для розваги пасажирів. Основними критеріями відбору є знання англійської мови, можливість піднімати50 фунтів (приблизно20 кг), відсутність татуювань і шрамів (опіків) на видимих частинах тіла. Роботодавець пропонує попереднє навчання, співбесіду й контракт на 4-6 місяців.

Для тих, хто надає перевагу віртуальним образам, а не живим людям, але все ж уміє і любить спілкуватися, підійде вакансія коментатора. Головні обов’язки: вчасно вирішувати спірні ситуації з клієнтами (як по електронній пошті, так і телефоном), писати коментарі на сайтах, в блогах, письмові відповіді на запити клієнтів. Серед головних вимог: вища освіта одного з провідних ВНЗ Росії або України, абсолютна грамотність, досвід написання текстів та вміння працювати з великими обсягами інформації.

Одна з українських IT-компаній готова надати можливість спілкуватися по-китайськи тим, хто знає мову й хоче її вдосконалити, — в компанії відкрита вакансія менеджера по роботі з клієнтами зі знанням китайської мови. Головні вимоги — вища освіта, хороше знання мови, бажаний також досвід роботи на аналогічній посаді. Головні вимоги: підтримка клієнтів, спілкування з клієнтами з допомогою електронної пошти, чату й інших засобів зв’язку, участь у розвитку проектів.

Якщо ви вмієте і любите спілкуватися з дітьми, то вакансія спеціаліст дитячої кімнати – для вас. Робота в спортивно-оздоровчому комплексі передбачає контроль діяльності дітей у дитячій кімнаті, надання відвідувачам ввідної інформації, координацію і організацію уроків для дітей, володіння інформацією про дітей та їхніх батьків. Основні вимоги: середня освіта, знання англійської мови, досвід роботи з дітьми від 2-х років.

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна в травні 2014 року.

 

Фото: seo-victory

 

 

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus