Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

У Львові гулятимуть «Золоті весілля»

0

У Львові гулятимуть «Золоті весілля»

У Львівському міському терцентрі вшановуватимуть традицію подружнього життя. Відтак, наступної середи, 25 червня, подружні пари, які є підопічні територіального центру, разом відзначатимуть своє «золоте весілля». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Захід пройде в караоке-клубі «Hiresh», де відбудеться урочистості для «Золотих пар» та присутніх, які разом розділять радість визначної події у житті стареньких.

«Відзначити 50-річчя подружнього життя погодилося близько десятка подружніх пар. У наш час мало хто переживає такий довгий термін спільного життя. Тому можна сміливо говорити, що чоловік і жінка, що перейшли грань п`ятдесятилітнього стажу подружнього життя, після «золотого весілля» починають новий період свого спільного життя – це справді половинки одного цілого і прекрасного почуття», - розповів директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський.

На заході хороший настрій створюватимуть гурт «Соняхи» та шоу-театр «Шатриця».

«Приємно спостерігати, коли люди створюють власну сім’ю, а також коли після такого тривалого часу залишаються люблячим подружжям. Це велика подія у житті кожного, тому в нас виникла ідея подарувати нашим підопічним миті радості, як винагороду за приклад для наслідування молодшим поколінням», - зазначила керівник відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського терцентру Юлія Рудакевич.

Нагадаємо, що в січні 2014 року двоє підопічних Львівського міського територіального центру, які відвідували центри дозвілля для літніх, де й познайомились, воз`єднались узами Таїнства шлюбу, й створили власну сім’ю.

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової  реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

 

 Фото: zik.ua

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus