На базі навчально-методичного центру освіти Львова відбулись перші із запланованих навчально-методичних семінарів організації інклюзивної форми освіти дітей з важкими порушеннями зору. Інформує прес-служба Львівської міської ради.

Вчителям продемонструють технічні засоби, які використовуються для навчання незрячих дітей, способами адаптації підручників та організацією корекційної допомоги.

Заняття провели працівники Ресурсного центру освітніх інформаційних  технологій для осіб з особливими потребами НУ «Львівська політехніка» Оксана Потимко і Марта Сидоряк та  вчитель-методист  Галина  Ліщинська.

 В основу занять модератори поклали власний досвід багаторічної роботи  з незрячими дітьми та напрацьовану ними модель інклюзивної освіти незрячих школярів,  а  також досвід країн Скандинавії, з якими ЛОО ГО «Українська  спілка  інвалідів  - УСІ» та Ресурсний центр Львівської політехніки співпрацюють з 2007 року.

Заняття відбулись у рамках реалізації соціально-культурного проекту  «Освіта  дітей з важкими порушеннями зору   в   умовах   інклюзії».