Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Проїзд в електротранспорті Львова з 1 вересня подорожчає на 50%

0

Проїзд в електротранспорті Львова з 1 вересня подорожчає на 50%

Тарифи на проїзд у Львові не змінювали з 2014 року

З 1 вересня у Львові зміниться вартість проїзду у міському електротранспорті – квиток подорожчає на 50%. Рішення про підвищення тарифу сьогодні прийняв виконавчий комітет.

Відтак, квиток на проїзд у трамваях і тролейбусах коштуватиме 3 гривні, пільговий – 1,5 грн. Завдяки підвищенню тарифу, кажуть у міській раді, до кінця року «ЛКП «Львівелектротранс» заробить додатково 8 млн грн, втім підприємство і надалі працюватиме у збиток.

«Економічно обґрунтована ціна в електротранспорті Львова на сьогодні становить 3,70 грн., при цій ціні підприємство було б беззбитковим. Прийнятий тариф у 3 грн. тому, що ми розуміємо фінансовий стан і платоспроможність населення. Збитки підприємства у 2015 році були 51 млн., у 2016 – 61 млн., прогнозований у 2017 – 78 млн.», – зазначив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак.

Він додав, що тариф у Львові не змінювали з 2014 року, відтоді зарплати українців зросли удвічі, суттєво подорожчала і електроенергія.

Підвищення тарифів у електротранспорті міста може спричинити подорожчання проїзду і в автобусах та маршрутках. Приватні перевізники уже передали до міської ради свої обґрунтування підвищення ціни. За словами Бабака, їх зараз розглядають.

Водночас чиновник акцентує на іншому – в Україні мають право безкоштовного проїзду у транспорті 24 категорії пільговиків. «Де я був у відрядженні в інших країнах, вони не вірять – ніде такого немає. Це навіть не пострадянський підхід. Якщо в людини є якісь заслуги перед державою, у всьому світі передбачена адресна допомога. Такого як в нас немає ніде. Якщо ми цього не змінимо, ніколи не вийдемо з транспортної кризи», – зазначив чиновник.

За його словами, 60% усіх пасажирів міського електротранспорту - пільговики, 80% з них - пенсіонери.

Щодо вартості місячних проїзних карток у електротранспорті, то це питання наразі не вирішили, відтак у вересні купити картку можна буде за старою ціною – 100 грн.

Фото: Микола Тис/ZIK

Інформація за темами: тарифи, транспорт, проїзд

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

10:31

На Львівщині про безкоштовні ліки можна буде дізнатися онлайн

18:19

На Львівщині експорт товарів збільшився на 20%

16:34

Львівський патрульний відмовився від хабара

14:23

Е-квиток у Львові з`явиться ще не скоро

12:37

На радість заробітчанам у Львові з`явиться новий маршрут

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus