Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Садовий написав заяву на львівських стоматологів

0

Садовий написав заяву на львівських стоматологів

Поліція відкрила кримінальну справу

За фактами самоуправства, хуліганства та недопущення до робочого місця новопризначеного головного лікаря Комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки Юрія Павліва відкрито кримінальне провадження проти активістів-стоматологів, повідомляє Львівський портал із посиланням на майора медичної служби, завідувача терапевтичного відділення Комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки Олександра Бурія та лікаря Юрія Казмірчука.

«29 серпня нас викликали на допит у відділ поліції Залізничного району і показали заяву за особистим підписом міського голови Львова Андрія Садового. На чотирьох аркушах пан Садовий звинувачує нас в порушенні законодавства і вимагає відкриття кримінальних справ. Дивним чином, відкриття кримінальних проваджень та догана керівнику з медичної частини нашої поліклініки відбулися одразу після зустрічі ініціативної групи комунальних стоматологів з головою ЛОДА Олегом Синюткою. Ось така реакція можновладців на наші спроби почати конструктивну розмову. Напевно й протести і пікети працівників комунальних стоматологічних поліклінік теж дістали мера. Тому замість діалогу і порозуміння нам пропонують кайданки. Як ми розцінюємо такі дії? Як тиск, переслідування і залякування медиків, які вже півроку відстоюють права комунальної стоматології в місті» – заявив Олександр Бурій.

Окрім того, кримінальні провадження відкрито і на голову профспілки Комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки Надію Тацій та заступника головного лікаря з медичної частини Ірину Шишковську.

«Тепер маски зірвано. Такі дії Андрія Садового промовисто свідчать про те, що саме міський голова зацікавлений у знищенні комунальної стоматології Львова. Дивує те, що за фактом відкриття кримінального провадження щодо незаконного зняття з реєстрації і перетворення Комунальної 1-ї стоматологічної поліклініки досі не допитано жодного свідка. Натомість за заявою Андрія Садового на допит викликають миттєво» – зазначає Юрій Казмірчук.

Лікарі стверджують, що міська влада свідомо йде на загострення ситуації. Проте запевняють, що жодні кримінальні провадження не зупинять їх боротьбу за комунальну стоматологію і обіцяють масовий спротив чиновникам Львівської міської ради.

Фото: portal.lviv.ua

Інформація за темами: Садовий, стоматолог, лікарі

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:35

Тринадцять львів’ян перепливуть Босфор у неділю

10:19

Львівський університет лідирує за кількістю заяв

18:09

Сильні дощі на Львівщині загрожують паводком

16:28

Скандал навколо земель для АТОвців у Наварії триває

14:43

Середня сума хабара на Львівщині становить 40 тисяч гривень

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus