Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Міністр оборони України приїхав на День знань в Академію сухопутних військ у Львові

0

Міністр оборони України приїхав на День знань в Академію сухопутних військ у Львові

Полторак зазначив, що час, коли майбутніх офіцерів навчали «на пальцях» минув

Міністр оборони України Степан Полторак сьогодні взяв участь в урочистостях з нагоди Дня знань в Національній академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного у Львові.

Урочистості розпочалися о 8 год. ранку на плацу академії з підняття прапора та виконання гімну України. Привітати майбутніх офіцерів прибуло також керівництво міста та області.

Степан Полторак нагадав, що з перших днів російської агресії випускники академії та тодішні курсанти захищали свою землю. Майже тисячу військовослужбовці, які сьогодні проходять службу в академії, є учасниками АТО, 300 військовослужбовців відзначені державними нагородами, 9 військових стали героям України, 54 – отримали нагороди посмертно.

«Стрій академії сухопутних військ став дорослим. Це вже не хлопчики після школи по17 років. Тільки в цьому році до академії вступили більше 200 військовослужбовців, які мають досвід ведення бойових дій», – сказав міністр.

Полторак зазначив, що час, коли майбутніх офіцерів навчали «на пальцях» минув, нині академія має достатнє фінансування для ефективної підготовки та покращення матеріально-технічної бази. Акцент у навчанні, за його словами, викладачі повинні робити на практичних заняттях, передаючи досвід, отриманий в АТО.

«Викладач з бойових дисципліни має право викладати тільки тоді, коли він сам особисто був в зоні проведення АТО і є учасником бойових дій, який має досвід застосування частини підрозділів в ході бойових дій. Я звертаюся до начальника академії – якщо ще є такі викладачі, які викладають бойові дисципліни і не маю такого досвіду – надати їм можливість його отримати. По-іншому підготувати молодого патріотичного офіцера ми не зможемо», – заявив Полторак.

Він також нагородив курсантів та викладачів академії наручними годинниками, відзнаками Міноборони – медалями та нагрудними знаками, а першокурсникам вручив символічний ключ від знань та залікову книжку.

Фото: Міноборони України

Інформація за темами: Полторак, Міністр ОборониУкраїни, військові

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:35

Тринадцять львів’ян перепливуть Босфор у неділю

10:19

Львівський університет лідирує за кількістю заяв

18:09

Сильні дощі на Львівщині загрожують паводком

16:28

Скандал навколо земель для АТОвців у Наварії триває

14:43

Середня сума хабара на Львівщині становить 40 тисяч гривень

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus