Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

У Дрогобичі створили комісію для виявлення порушників правил утилізації сміття

0

У Дрогобичі створили комісію для виявлення порушників правил утилізації сміття

Нагромадження великої кількості сміття – чине найбільша проблема комунальників

У Дрогобичі створили комісію з виявлення порушників правил утилізації ТПВ До її складу ввійшли працівники поліції, КП «Комбінату міського господарства» та інспектор з благоустрою міськвиконкому.

«Нагромадження великої кількості твердо-побутових відходів на сміттєвих майданчиках міста – одна з проблем, яку чи не щодня доводиться вирішувати комунальним службам», – кажуть у міськраді.

За словами керівника КП «Комбінат міського господарства» Андрія Яніва, щодня з території міста вивозять три-чотири вантажівки з твердими побутовими відходами. До прикладу, учора вранці на вулиці Горішня Брама невідомими особами було вивантажено близько сорока мішків з ТПВ. Така ж ситуація спостерігається й на інших вулицях міста. Як зазначив Андрій Янів, затрати на утилізацію ТПВ не включено у вартість тарифу вивозу побутового сміття.

Створити спеціальну комісію, яка займатиметься виявленням порушників правил утилізації ТПВ на території міста, запропонував у понеділок, 11 вересня, на оперативній нараді в Ратуші перший заступник міського голови Ігор Герман. А вже від 12 вересняі комісія розпочила роботу.

Нагадаємо, у Дрогобичі, згідно з правилами, затвердженими міською радою, послугу з утилізації твердо-побутових відходів необхідно замовляти в КП «Комбінат міського господарства» за телефоном 2-79-27. Передбачено притягнення до адміністративної відповідальності порушників та накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн), на посадових осіб та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн), відповідно до ст. 152 КУ «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів).

Фото: comments.ua

Інформація за темами: благоустрій, комунальники, сміття

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:35

У Львові для учасників АТО та волонтерів відкрили безкоштовні курси іноземних мов

10:25

На Львівщині очікується різка зміна погоди

18:24

На Львівщині восьмеро осіб отруїлися магазинним тортом

16:30

Волейбольний клуб «Кажани» приймає в гостях «Буревісник»

14:27

На Львівщині невідомий чоловік намагався викрасти 5-річну дівчинку

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus