Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

На Самбірщині відновлюють старі і будуть нові спортивні майданчики

0

На Самбірщині відновлюють старі і будуть нові спортивні майданчики

У рамках відновлення міні-стадіону відбувся міжнародний юнацький турнір з футболу

Минулої суботи на центральній адміністративній території Бісковицької об’єднаної територіальної громади (ОТГ) Самбірського району Львівської області відкрили та освятили відновлений міні-стадіон із штучним покриттям.

Це був перший відкритий на Самбірщині спортивний майданчик нового типу. Він юним футболістам прослужив понад одинадцять років. На цьому полі проводилися різні районні, всеукраїнські та міжнародні юнацькі футбольні турніри.

У результаті оновлення, яке районна ДЮСШ «Сокіл» із директором Михайлом Цимбрилою проводила своїми силами, замінено зношене старе штучне покриття на сучасніше. Це вдалося зробити, сказав голова Самбірської районної ради Віталій Кімак, завдяки своєчасно прийнятому районною радою спеціального рішення, скооперованим коштам відповідної програми Львівської обласної ради та місцевої ОТГ.

В урочистій церемонії відкриття та освячення відновленого спортивного майданчика взяли участь депутат Львівської обласної ради Олег Домчак, голова РДА Микола Фрей, голова районної ради Віталій Кімак, його заступник Андрій Бобак, голова районної організації ВФСТ «Колос» Руслан Хомин, директор районної ДЮСШ «Сокіл» Михайло Цимбрила та інші гості.

За словами депутата обласної ради Олега Домчака, одна з пріоритетних програм Львівщини – це программа «Спортивний майданчик». Статистика свідчить: гривня, вкладена у розвиток спорту, економить сім в охороні здоров’я.

Невдовзі, зазначив Олег Домчак, нові спортивні майданчики будуть відкриті у Волебаранецькій ОТГ, а також у с. Сприня. В останньому щорічно проводяться Всеукраїнські молодіжні військово-патріотичні змагання «Ігри нескорених» та святкування чергових річниць утворення тут Української Головної Визвольної Ради (УГВР).

У рамках відновлення міні-стадіону відбувся міжнародний юнацький турнір з футболу. У ньому взяли участь шість команд, серед яких «Орлік» м. Перемишль (Республіка Польща», дві з Дрогобича, стільки ж Самбірського району та міста і м. Мостиська.

В напружених поєдинках перемогу святкували юні футболісти «Орліка» з Перемишля. Другу сходинку посіла команда ДЮСШ м. Мостиська, а бронзу здобули вихованці Самбірської районноїДЮСШ «Сокіл».

Заступник голови райради Андрій Бобак нагорордив переможців кубками, медалями, призами, а також відзначено найкращих юних футболістів.

Фото: zik.ua

Інформація за темами: майданчик, спорт, стадіон

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

10:33

На Львівщині розконсервують старі нафтові свердловини

18:27

Львів нарешті отримав обіцяні урядом бейбі-бокси

16:24

Інспекторам дозволили штрафувати порушників паркування по фото

14:29

Мешканці Львівщини недоотримали ліків на 2,7 мільйони гривень

12:31

У Львові «іногородніх» дітей виганяють з садочків

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus