Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Львівщина налагоджує партнерські зв′язки із Південно-Моравським краєм Чеської Республіки

0

Львівщина налагоджує партнерські зв′язки із Південно-Моравським краєм Чеської Республіки

Під час зустрічі сторони обговорили потенційні вектори міжрегіонального співробітництва

11 жовтня, делегація Львівської області на чолі із очільником Львівської ОДА Олегом Синюткою перебувають із робочим візитом в місті Брно Південно-Моравського краю Чеської Республіки.

У межах візиту Олег Синютка зустрівся із гетьманом краю Богумілом Шімеком. На зустрічі також були присутні: заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс та консул України у місті Брно Іван Холостенко.


Під час зустрічі сторони обговорили потенційні вектори міжрегіонального співробітництва, зокрема, залучення чеських інвесторів до реалізації інвестиційних проектів Львівської області, а також збільшення експорту продукції Львівських товаровиробників на чеський ринок. Окрім того, сторони торкнулись питання відкриття авіасполучення Львів-Брно, розвитку співробітництва у сфері агропромислового розвитку та реалізації проектів в галузі паливно-енергетичного комплексу.
Учасники зустрічі окреслили шляхи здійснення спільних заходів у галузі культури, туризму, спрямованих на взаємну промоцію регіонів.

На закінчення, за результатами зустрічі очільники регіонів підписали протокол, згідно якого сторони задекларували намір щодо підписання угоди про міжрегіональне співробітництво в економічній, медичній, культурній, освітній, туристичній та іншій сфері.

Під час візиту делегація Львівщини відвідає кабінет україністики в Університеті Масарика, де відбудеться передача україномовної літератури для студентів, що вивчають українську мову. Члени делегації також візьмуть участь у роботі українсько-чеського бізнес-форуму в рамках Міжнародної машинобудівної виставки, урочистому відкритті виставки творів художника Івана Марчука.

Фото: loda.gov.ua

Інформація за темами: співпраця, інвестор, ПЕК, партнер

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus