Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

У Львові планують взятися за будівництво садочків та шкіл

0

У Львові планують взятися за будівництво садочків та шкіл

Акцент в архітектурних конкурсах буде зміщено на заклади освіти

До кінця року управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради планує оголосити архітектурний конкурс на планування громадського простору біля кінотеатру імені Довженка, розповів у інтерв’ю Tvoemisto.tv головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Натомість наступного року акцент в архітектурних конкурсах буде зміщено на заклади освіти. Зокрема, планують оголосити конкурс на будівництво школи та двох дитячих садків.

«Наступного року хочу зробити конкурси на школу в районі житлового комплексу «Пасічний» , конкурси на два садки на територіях, де передбачено будівництво садочків детальними планами», -- розповів Юліан Чаплінський.

Крім того, управління має намір оголосити конкурс на проект дитячої музичної школи по вулиці Личаківській, навпроти церкви Петра і Павла.

За словам головного архітектора, це ділянка, яку «хотіли регіонали вкрасти в міста і подарувати Московському патріархату». Він зазначив, що зараз тривають перемовини з Винниками про повернення цієї ділянки, яка ідеально пасує під школу і не виключено, що там також збудують ще й дитсадок.

«Є такі шанси, що ми домовимося з Винниками , зараз юридичний департамент веде перемовини. Але я в будь якому випадку оголошу конкурс на ідею, концепцію та планувальні рішення», -- сказав Юліан Чаплінський.

Він додав, що на це місце мають намір перенести музичну школу, яка зараз розташована в будівлі біля костелу Антонія по Личаківській.

Фото: comments.ua

Інформація за темами: школи, садочки, будівництво

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus