Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Завтра у Львові закривають новий відрізок вул. Личаківської, маршрутки змінять схему руху (СХЕМИ)

0

Завтра у Львові закривають новий відрізок вул. Личаківської, маршрутки змінять схему руху (СХЕМИ)

Директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза попросив з розумінням поставитись до ситуації

Від середи, 15 листопада, у Львові закривають на ремонт нову частину вул. Личаківської – від вул. Круп’ярської до вул. Черемшини. Через це дев’ять міських маршруток змінять схему руху. Відкрити цю ділянку дороги обіцяють 21 січня.

Директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза зазначив, що спочатку розглядалися варіанти закрити лише частину ділянки, щоб авто мали змогу проїхати вул. Личаківською, однак цей варіант відкинули через складність інженерних робіт.

«На вул. Котика ми підключатимемо новий колектор. Це надзвичайно важливий вузол. Тому не було іншого варіанту, як перекрити цю ділянку. Нам доведеться розкопувати вулицю до 7-8 метрів, що може становити небезпеку для транспорту», – заявив чиновник.

На час перекриття вул. Личаківської на частині від вул. Круп’ярської до вул. Черемшини буде змінено схему руху дев’яти маршруток Львова.«Маршрутка №5а і 36 курсуватиме у напрямку Винник без змін, а з Винник – вул. Богданівською, Кордуби, Хмельницького, Замарстинівською до пл. Різні. Нічний автобус 5н у центр Львова курсуватиме вул. Зеленою, Студентською, Мечникова, Личаківською.


№15 в обох напрямках курсуватиме вул. Зеленою, 47а у бік центру їхатиме вул. Зеленою, Пасічною, Дж. Вашингтона, Студентською, Мечникова, Личаківською.

Маршрутка №29 курсуватиме з Винник по вул. Пасічній, Дж. Вашингтона, Студентській, Мечникова, Личаківській», – повідомив в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика.
Він додав, що маршрут автобуса №50 буде змінено суттєвіше. Він курсуватиме вул. Мечникова, Личаківською, Дж. Вашингтона, Пасічна. Його кінцева буде на вул. Таджицькій.Маршрут №18 курсуватиме по вул. Некрасова, Черемшини до стадіону «Скіф», №39 – з Ялівця на вул. Богданівську, Кукурудзяну, Липинського, Некрасова, Черемшини до стадіону «Скіф». Студентські шатл-баси в обох напрямках курсуватимуть вул. Зеленою.


Чиновник зазначив, що незручності будуть і для приватного транспорту, однак попросив з розумінням поставитись до ситуації.

Фото: Микола Тис/ city-adm.lviv.ua

 

Інформація за темами: ремонт доріг, зміна руху, маршрут, транспорт

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus