Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

У Львові запрацював оновлений паспортний Центр (РОЗКЛАД РОБОТИ, ВАРТІСТЬ)

0

У Львові запрацював оновлений паспортний Центр (РОЗКЛАД РОБОТИ, ВАРТІСТЬ)

Оновлений центр зможе приймати щоденно до 500 осіб

Вчора у Львові відкрився оновлений Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс», який оформлюватиме щонайменше 500 закордонних паспортів на день.

Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» на першому поверсі «Головної пошти», що на вулиці Словацького, 1, розширили. Він зможе приймати щоденно до 500 осіб.

Оновлений центр працюватиме по буднях з 9:00 до 20:00. У суботу з 10:00 до 16:00.

Як йдеться на сайті підприємства, зробити закордонний паспорт тут можуть не лише жителі Львова, а й люди з інших районів та областей. Оформити паспорт, тобто здати необхідні документи, сфотографуватися й залишити свій електронний підпис та відбитки пальців можна буде на другому поверсі Головпоштамту на 18-ти робочих станціях, встановлених тут. А на  першому поверсі у 4 віконцях для видачі – забрати його.

Детальніше про перелік документів і вартість – за посиланням

«Така кількість місць обслуговування громадян, продумана логістика, технологія open space, а ще доволі велика площа Центру – 650 кв. метрів дозволить збільшити кількість клієнтів із 200 до 500 чоловік на день», – інформують на сайті.

Крім закордонного паспорта львів’яни, що зареєстровані у Галицькому районі міста, також можуть оформити у «Паспортному сервісі» новий паспорт у вигляді ID-картки. Також усі охочі мають можливість зробити тут договір страхування, довідку про несудимість, апостилювати будь-які документи, необхідні за кордоном.

Нагадаємо, наприкінці січня 2017-го року у Львові впроваджено електронну чергу для оформлення документів з електронним носієм – закордонного паспорта та ID-картки. Через посилений попит львів’яни зараз місяцями очікують на видачу паспортів, а дехто не може навіть зареєструватися та потрапити до онлайн-черги. У Головному управлінні ДМС у Львівській області роз’яснили, хто може звертатися, аби отримати закордонний біометричний паспорт поза чергою.

Фото: РОМАН БАЛУК/ZIK

Інформація за темами: документи, закордонні паспорти, сервіс, паспорт

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus