Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

На Левандівці на місці львівського молокозаводу зведуть 30 багатоповерхівок

0

На Левандівці на місці львівського молокозаводу зведуть 30 багатоповерхівок

Усі будівлі заводу, що є на цій території, підлягають знесенню

На території ПрАТ «Львівський міський молочний завод» проектують будівництво нового житлового кварталу. Йдеться про земельну ділянку на Левандівці, обмежену вулицею Рудненською, Гніздовського та Кондратюка.

Усі будівлі заводу, що є на цій території, підлягають знесенню. На земельні ділянці, де заплановано зводити багатоповерхівки, окрім приміщень заводу, також розташована будівля «Львівського спеціалізованого АТП-1302» та стоянка, що теж підлягають знесенню. Розташований поруч ресторан «Босфор», як зазначено у розробленому детальному плані території (ДПТ), зносити не будуть.

Як розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, ініціатором розроблення детального плану цієї території (ДПТ) з подальшою забудовою земельної ділянки є ПрАТ «Львівський міський молочний завод».

Цей завод входить до групи компаній «Континіум», одним із співласників якої є відомий львівський бізнесмен Петро Димінський. У «Західну молочну групу» (складову «Континіуму») входять загалом близько десятка молокопереробних підприємств, що випускають продукцію під торговою маркою «Комо». Проте у 2009 році «Львівський міський молочний завод», який працював у Львові з 1964 року, припинив роботу. Тоді ж з заводу було демонтоване і вивезене все обладнання.

Площа ДПТ становить приблизно 10 га. На цій ділянці планують звести 30 будинків, поверховість яких коливатиметься від 7 до 12 поверхів. Передбачено, що у цих будинках буде 1150 квартир, де зможуть жити 3,5 тис. людей.

Також на цій ділянці зведуть двоповерхові дитсадок і школу. У дитсадку передбачено облаштувати 120 місць, а у школі – 485.

По зовнішньому фасаду житлового комплексу розташують двоповерхові будівлі громадської забудови, де передбачено облаштувати магазини. Також на території житлового комплексу облаштують підземні та наземні парковки на орієнтовно 900 автомобілів.

У п’ятницю, 8 грудня, у великій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться громадське слухання щодо детального плану цієї території.

Фото: ілюстративне

Інформація за темами: новобудова, завод, будівництво

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus