Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Після Нового року знову піднімуться ціни на проїзд у маршрутках

0

Після Нового року знову піднімуться ціни на проїзд у маршрутках

Про складові тарифів подискутують

У січні Львівська ОДА спільно з перевізниками розглядатимуть питання про підвищення тарифів на проїзд на приміських та міжміських обласних маршрутах. Про це повідомив голова ЛОДА Олег Синютка на підсумковій прес-конференції.

«Уряд у рамках дерегуляції обмежив можливості ОДА на затвердження чи погодження тарифів. Сьогодні встановлення тарифів – виключна компетенція перевізників. Але незважаючи на це, ми проводимо постійні зустрічі з перевізниками. Остання така зустріч була в грудні. З обласного бюджету виділено додатково 4 млн. грн.. на пільговий проїзд. У бюджеті на 2018 рік також передбачені кошти на фінансування пільгового проїзду.

На останній зустрічі досягнута домовленість, що до середини січня підніматись вартість проїзду не буде, а у середині січня ми спільно подискутуємо складові тарифоутворення. Якщо це буде необґрунтована зміна, будемо спонукати правоохоронні органи перевіряти їхні тарифи і витрати», – повідомив Синютка.

Щодо АС у Львові, які позбавлені ліцензії, голова ЛОДА повідомив: звернувся до міського голови Львова з проханням врегулювати цю ситуацію та надати для ЛОДА інформацію про кінцеві пункти, на які би мали прибувати міжміські і міжрайонні автобусні маршрути. «Відповіді на цей запит поки немає», – додав Олег Синютка.

Нагадаємо, шо у квітні 2017 року тарифи на проїзд у приміських та міжміських маршрутах на Львівщині зросли на близько 40%.

З 1 липня на Львівщині обласна влада і перевізники запровадили зміни, відповідно до яких пенсіонери повинні платити 50% від вартості проїзду у громадському транспорті.

На початку вересня приміські маршрути вкоротили до автостанцій у Львові, однак вартість проїзду у них, зі слів пасажирів, не зменшилася.

Згодом перевізники повідомили про підняття тарифів на проїзд в автобусах приміського та міжміського сполучення на 15-18% з 1 жовтня.

Фото: forpost.lviv.ua

Інформація за темами: проїзд, тарифи, ціни, маршрутки

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

10:31

На Львівщині про безкоштовні ліки можна буде дізнатися онлайн

18:19

На Львівщині експорт товарів збільшився на 20%

16:34

Львівський патрульний відмовився від хабара

14:23

Е-квиток у Львові з`явиться ще не скоро

12:37

На радість заробітчанам у Львові з`явиться новий маршрут

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus