Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

На Бродівщині відкрили новозбудований міст

0

На Бродівщині відкрили новозбудований міст

Будівництво мосту, тривало близько півтора року

На автодорозі регіонального значення Т-14-10 відкрили новозбудований міст через річку Бовдурка Бродівського району, будівництво якого тривало близько півтора року. Про це повідомили у Бродівській райдержадміністрації.

У відкритті мосту взяли участь голова Бродівської районної державної адміністрації Орест Цигилик, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Адамець, начальник філії Бродівська ДЕД Михайло Рудий, Язлівчицький сільський голова Михайло Фещук, працівники філії Бродівська ДЕД, громадськість. Урочисто перерізали символічну стрічку на відкритті об’єкту наймолодші представники громади Язлівчицької сільської ради – учні Берлинської ЗОШ І-ІІІ ст.

За словами голови райдержадміністрації Ореста Цигилика, завершення будівництва мосту – довгоочікувана подія не тільки для громади. Завдяки будівельникам та підрядникам побудували переправу – сучасну та зручну для всіх учасників дорожнього руху.

Голова райдержадміністрації зазначив, що під час підготовки приїзду Президента України Петра Порошенка в серпні 2016 року при інспектуванні стану ремонту дороги Броди-Червоноград, голова обласної державної адміністрації області Олег Синютка дав доручення службі автомобільних доріг у Львівській області виготовити проектно-кошторисну документацію на будівництво нового мостового переходу через річку Бовдурка на території Язлівчицької сільської ради.

У відповідності до Закону про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення виділено та освоєно кошти в розмірі 13 мільйонів гривень.

Начальник філії Бродівська ДЕД Михайло Рудий у своєму виступі зазначив, що у регіоні це передова споруда, над якою працювало приватне підприємство «Виробниче об’єднання Габіони захід Україна». Побажав всій громаді щоб берегли, не засмічували та не ламали, щоб і надалі була безпека руху, яка тут є зараз, щоб міст нам надовго служив.

«Це великий подарунок для всіх водіїв та громадян, як будуть проїжджати цим мостом, бо не кожен рік чи навіть десятиліття будується такий об’єкт», – зазначив голова райдержадміністрації Орест Цигилик.

Фото: ponoramio.com

Інформація за темами: міст, будівництво, переправа

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:35

У Львові для учасників АТО та волонтерів відкрили безкоштовні курси іноземних мов

10:25

На Львівщині очікується різка зміна погоди

18:24

На Львівщині восьмеро осіб отруїлися магазинним тортом

16:30

Волейбольний клуб «Кажани» приймає в гостях «Буревісник»

14:27

На Львівщині невідомий чоловік намагався викрасти 5-річну дівчинку

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus