Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

На Львівському телебаченні закрили найрейтинговішу передачу

0

На Львівському телебаченні закрили найрейтинговішу передачу

Закрито знаменитий «Концерт вітань»

На Львівській філії НСТУ закрили найстарішу та найрейтинговішу передачу «Концерт вітань». Про це повідомив автор і ведучий програми Петро Остапишин.

«Передачу закрили. Не потрібна суспільному телебаченню така передача. Передача була в ефірі з 1977 року. Їй виповнилося 40 років… У Книгу рекордів Геннеса можна занести. Ця передача була завжди на першому місці за рейтингами Львівського телебачення. При гендриректору М.Шевчуку замовили якійсь агенції дослідження, ця передача вийшла на першому місці. Всі були здивовані. Це було десь три роки тому», – повідомив П.Остапишин.

З його слів, передача упродовж багатьох років мала свою цільову аудиторію. «А що людям середнього і старшого віку можна подивитися зараз, окрім політичних програм? Ц передача була проста, але була доступна селянину, простому пересічному глядачеві. Добрі теплі слова про маму, про тата, про батьків. Друге – ми старалися показувати українські пісні, у нас був тільки україномовний репертуар. Пропонували і наших львівських естрадних виконавців», – додав він.

П.Остапишин зазначає, що «Концерт вітань» приносив прибутки Львівському телебаченню – близько 20-25 тис. грн у місяць. Нове керівництво Львівської філії НСТУ ніяк не пояснило закриття передачі.

«Ніяк. Їхня мета зруйнувати усе це. Їм це не потрібно. Включаєте зранку Перший національний, показують про акул, мавп – закуплені закордонні пізнавальні фільми «з бородою», продубльовані в’ялим голосом. Канал мертвий.

Тим більше Львівське телебачення – це не Суми, Кіровоград, Рівне чи Волинь. Львівській студії минуло 60 років. У радянські часи ми робили передачі на Москву, Ростов, Ульяновськ, на Прибалтику. Це була третя відкрита в Україні студія – після Києва, Харкова. А так взяти і зруйнувати… Вважаю, це непрофесійно. Це недолугість наших керівників. Таке враження, що їм усе треба зруйнувати», – додав П.Остапишин.

Телеведучий також пояснив юридичний бік справи. «Я був на угоді останні роки. Мене це влаштовувало, бо я зараз на основній роботі в Університеті культури і мистецтв – очолюю кафедру кінотелемистецтва. Я 38 років цю передачу читав. Юридично у мене угода закінчилася 31 грудня. Я до них підходив декілька разів (щодо подальшої долі «Концерту вітань», – ZIK), вони невнятно відповідали… Закінчилася моя угода, я попрощався і на тому кінець», – підсумував П.Остапишин.

Як повідомлялося, у рамках перетворення із державного у суспільне телебачення у Львівській філії НСТУ скоротять понад дві третини працівників – із 311 штатних посад до квітня 2018 року залишиться 96. Такі дії у правлінні НСТУ пояснюють реформою роздутої регіональної структури та недофінансуванням суспільного.

Фото: prolviv.com

Інформація за темами: програма, телебачення, вітання, концерт

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus