Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Львів і Винники хочуть з`єднати нічним маршрутом

0

Львів і  Винники хочуть з`єднати нічним маршрутом

Транспортне сполучення Винників і Львова обмежується кількома міськими маршрутами

У Львові зареєстрували петицію з пропозицією відкрити нічний маршрут у Винники.

У петиції йдеться про те, що місто Винники тісно інтегроване в соціально-економічне життя Львова. Населення міста станом на 2017 рік становить близько 20 тисяч осіб, що не поступається іншим мікрорайонам Львова. Місцеві мешканці працюють, навчаться, та відпочивають у Львові.

Наразі транспортне сполучення Винників і Львова обмежується кількома міськими маршрутками та автобусом: маршрутки №40, 29, 36, автобус 5А, а також деякі приміські маршрутки. Станом на сьогодні ці маршрути не задовольняють потреби винниківчан, а найпізніша маршрутка з центру Львова відправляється максимум о 21:00 з площі Митної. Враховуючи тісну інтеграцію Винників зі Львовом, пропоную відкрити додатковий нічний маршрут – Пл. Різні – Винники, з наступним маршрутом руху: Пл. Різні – вул. Б. Хмельницького – вул. Старознесенська – вул. Богданівська – вул. Тракт Глинянський – Лисиничі – Винники.

У разі запровадження цього нічного маршруту: суттєво покращиться сполучення між Львовом та Винниками; додатково охопить село Лисиничі, яке також достатньо інтегроване в суспільно-економічне життя Львова; дасть можливість добратись у нічний час доби, за помірну ціну, мешканця вул. Б. Хмельницького – вул. Старознесенська – вул. Богданівська – вул. Тракт Глинянський, які не охоплені до цього часу жодним іншим нічним маршрутом; принесе комунальному перевізнику АТП№1 додаткові надходження, адже очевидно, що такий маршрут користуватиметься популярністю.

Дата початку збору підписів: 23 січня 2018 р. До кінця збору підписів залишилось: 59 днів. Станом на 24 січня петицію підписали 7 осіб з 500 необхідних.

Фото: lvivpost.net

Інформація за темами: транспорт, сполучення, маршрут, петиція

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus