Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Львів купить вживані трамваї із Європи

0

Львів купить вживані трамваї із Європи

Перші поставки відбудуться у вересні – жовтні

Цього року ЛКП «Львівелектротранс» планує закупити 50 вживаних трамваїв із Європи, з яких 30 із Берліна, решту 20 – із інших міст. Крім цього, наприкінці року Львівелектротранс планує придбати ще 10 нових трамваїв по типу «Електрон» за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку. Про це у журналістам повідомив речник Львівелетротрансу Іван Бондар.

Вартість одного вживаного трамвая становить 1 млн гривень. Адаптація одного вагона до львівської колії коштуватиме приблизно 300 тис. гривень, а доставка до Львова – 5-8 тисяч євро.

«Вартість самих вагонів та доставки плануємо оплатити із кредитних коштів ЄБРР, а вартість адаптації – ремонт та заміна візків, – 20% ПДВ та 10% мита оплачуватимуть за рахунок міського бюджету», – розповів Іван Бондар.

За його словами, якщо дійдуть згоди за всіма умовами, то контракти можуть підписати вже у першому півріччі цього року, а перші поставки відбудуться у вересні – жовтні.

Як повідомлялось раніше, трамваї, які планують закупити для Львова, будуть оснащені електронною системою управління, відтак вони будуть стійкішими до неритмічного руху в центральній частині міста. Всі вагони будуть після капітального ремонту і служитимуть львів’янам ще щонайменше 8-10 років.

Нагадаємо, наприкінці минулого року міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що місто має намір закупити вживані вагони електротранспорту з Європи задля економії коштів, оскільки один вживаний трамвай обійдеться у 1 млн гривень, водночас як новий «Електрон» – у 30 млн. гривень. За його словами такі трамваї можуть прослужити ще 10-15 років.

Водночас нові трамваї Львів планує купувати у 2019 році. Вартість одного вагону, залежно від новини, може становити 1-2 млн. євро.

У 2007-2008 роках Львів купив 21 вживаний трамвай в німецькому Ерфурті за 500 тисяч грн. за кожний. У 2009 році прокуратура порушила кримінальну справу за фактом привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Фото: forpost.lviv.u

Інформація за темами: транспорт, трамваї, купівля

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

10:31

На Львівщині про безкоштовні ліки можна буде дізнатися онлайн

18:19

На Львівщині експорт товарів збільшився на 20%

16:34

Львівський патрульний відмовився від хабара

14:23

Е-квиток у Львові з`явиться ще не скоро

12:37

На радість заробітчанам у Львові з`явиться новий маршрут

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus