Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Львівщина поглиблюватиме співпрацю із Євросоюзом в усіх напрямах

0

Львівщина поглиблюватиме співпрацю із Євросоюзом в усіх напрямах

Окремо зупинились на питанні співпраці з ЄС, зокрема, на розвитку транскордонного співробітництва

19 лютого, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із генеральним директором Директорату ЄС з питань сусідства та переговорів щодо розширення ЄС Крістіаном Даніельсоном. У зустрічі також взяв участь перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.

Очільник області подякував за візит та за постійну підтримку України на її шляху до євроінтеграції. В межах зустрічі Олег Синютка ознайомив гостей із економічним розвитком Львівщини, із успіхами у боротьбі із корупцією та наголосив на підвищенні рівня безпеки в регіоні крізь призму залучення іноземних інвестицій та збільшення кількості робочих місць.

Окремо зупинились на питанні співпраці з ЄС, зокрема, на розвитку транскордонного співробітництва.

«Рух у бік впровадження євростандартів – це шлях, який ми свідомо обрали, адже більше 95% мешканців області бачать своє майбутнє у Євросоюзі. Цьогоріч у конкурсі проектів секторальної підтримки, що фінансуються Євросоюзом,  уже беруть участь понад дві тисячі інфраструктурних проектів. Окрім того, кількість цих проектів щороку зростає», - зазначив Олег Синютка.

Гості, своєю чергою, відзначили важливість збереження темпів поглиблення співпраці між Україною та країнами Європейського Союзу та наголосили на доцільності підтримки тих реформ, які українська влада уже зуміла реалізувати.

«Львівщина – позитивний приклад того, як можна вирішувати непрості завдання в короткі терміни. Успіх Львівщини сприяє успіху України, а це, так чи інакше, приводить до успіху всієї Європи», - наголосив під час розмови Крістіан Даніельсон.

Гості також висловили зацікавлення у впровадженні на Львівщині пілотного проекту у сфері професійно-технічної освіти та порушили питання активності громадських інституції у політичному житті держави. Окрім того, закцентували увагу на проект «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку», який реалізовується на Львівщині за підтримки Європейського Союзу. 

Фото: loda.gov.ua

Інформація за темами: реформи, ЄС, співпраця

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

10:31

На Львівщині про безкоштовні ліки можна буде дізнатися онлайн

18:19

На Львівщині експорт товарів збільшився на 20%

16:34

Львівський патрульний відмовився від хабара

14:23

Е-квиток у Львові з`явиться ще не скоро

12:37

На радість заробітчанам у Львові з`явиться новий маршрут

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus