Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Андрій Садовий зустрівся з мером Нью-Йорка

0

Андрій Садовий зустрівся з мером Нью-Йорка

Мери обговорили питання підтримки політичним істеблішментом США України на усіх рівнях

Під час зустрічі у Нью-Йорку Білл де Блазіо та Андрій Садовий обговорили питання підтримки політичним істеблішментом США України на усіх рівнях, а також роль та перспективи розвитку української громади

Під час свого візиту до США міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з мером Нью-Йорка Біллом де Блазіо, з яким обговорили питання підтримки політичним істеблішментом США України на усіх рівнях, а також роль та перспективи розвитку української громади в Нью-Йорку.

Напередодні керівництво Українського інституту в Нью-Йорку звернулось з проханням про допомогу в представлення інтересів українців на зустрічі з паном де Блазіо, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Пан мер виявив непідробний інтерес до українського питання і був дуже добре поінформований про Україну і ті виклики, які зараз долає наша країна. Я щиро цим вражений і думаю, що Україна в особі пана де Блазіо може мати доброго друга», – розповів Андрій Садовий.

Раніше під час відкритої зустрічі з українцями Нью-Йорка Андрій Садовий запропонував давати українське громадянство усім представникам діаспори, за винятком громадян Росії.

Протягом 4-8 березня мер Львова вирушає до Вашингтона де разом з віце-спікером Оксаною Сироїд, головою фракції «Самопомочі» у Верховній Раді Олегом Березюком та народним депутатом Сергієм Кіралем проведе серію зустрічей з представниками американської влади та аналітичних установ.

Фото: ЛМР

Інформація за темами: Садовий, мер, Нью-Йорк, зустріч, візит

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus