Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

За несплату аліментів львів’янина засудили до 120 годин громадських робіт

0

За несплату аліментів львів’янина засудили до 120 годин громадських робіт

Суди почали застосовувати новий вид покарання для неплатників аліментів

Залізничний райсуд Львова визнав 32-річного безробітного чоловіка винним у несплаті аліментів на загальну суму 18129 грн.

Під час судового розгляду було встановлено, що чоловік мав щомісячно, починаючи з січня 2013 року, сплачувати колишній дружині по 500 грн аліментів для утримання доньки. Проте упродовж чотирьох років, до січня 2016 року, він цього не робив, внаслідок чого утворилася заборгованість у понад 18 тис. грн..

Обвинувачений у суді визнав свою провину повністю. Зважаючи на те, що він не має судимості, не перебуває на обліку у наркологічному і психоневрологічному диспансерах, отримав позитивні характеристики від сусідів, суд призначив йому покарання за порушення ч.1 ст.164 ККУ у вигляді 120 годин громадських робіт.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному суді упродовж 30 днів з дня його проголошення.

Це перший у Львові випадок, коли суд застосував новий вид відповідальності за несплату аліментів, – суспільно-корисні роботи, оплата за які має безпосередньо йти на погашення боргу перед дитиною. За даними судового реєстру, з початку дії нового закону, до громадських робіт за несплату аліментів засуджені уже троє чоловіків – окрім згаданого 32-річного львів’янина, йдеться про мешканців Червонограда та Кам’янка-Бузького району.

Варто нагадати, що з 5 лютого в Україні запрацював відкритий реєстр неплатників аліментів. Майже 1700 осіб з Львівщини потрапили в Єдиний реєстр боржників аліментів.

6 лютого набув чинності закон про посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості по сплаті аліментів. Окрім суспільно-корисних робіт, тим, хто не платить аліменти більше шести місяців, можуть тимчасово заборонити виїжджати за кордон, водити авто, користуватися зброєю і полювати, а також давати дозвіл на виїзд дитини за межі країни.

26 лютого фахівці Головного територіального управління юстиції у Львівській області провели у Львові перший рейд проти неплатників аліментів, у ході якого вилучили автомобіль, а також наклали арешт на квартиру боржника.

Фото: inlviv.in.ua

Інформація за темами: виправні роботи, борг, штраф, аліменти

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus