Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

У Львові розпочався фестиваль особливих театрів

0

У Львові розпочався фестиваль особливих театрів

Всі вистави поділені на три блоки

11−13 травня у Львові МТЦ «Непротоптана стежина» проведе XIII Міжнародний фестиваль особливих театрів «Шлях», який збере разом 15 театральних колективів з України, Польщі, Литви та Білорусі, повідомяю GalІнфо. В рамках фестивалю відбудуться театральні майстер-класи від спеціалістів з Києва, Любліна та Вроцлава, а фотографи зможуть спробувати себе у міжнародному фотоконкурсі «Театр в об`єктиві». Вистави покажуть у Першому театрі та у Львівському театрі ляльок. Всі вистави поділені на 3 блоки:

11 травня вранці у Ляльковому театрі покажуть дитячі вистави. Це будуть короткі вистави у різних стилях — від театру тіні, драматичного театру — до пластичних етюдів без слів. У репертуарі театрів на цей день відомі автори Г-Х. Андерсен, Л. Українка, але більшість театрів таки працює із власними сценаріями, які режисери особливих театрів створюють спеціально для своїх колективів. Колектив «Фортуна» із Горішніх Плавень цього року вперше приїде до Львова на фестиваль «Шлях» щоб показати «9 історій з життя тварин». А є й учасники, які щороку готують новий матеріал для фестивалю — це львів`яни — театри «І сміх і сльози», «Картинка» та «Наша радість», а також театр з Червонограду «Світанок».

12 травня вранці у Першому театрі буде міжнародний день з великим спектром технік і тем. Театр «Золота молодь» виступлять із прем`єрою «Прадавня Легенда» — це містична розповідь про створення світу, сонця і вічного протистояння світлих і темних сил. Улюбленці Києва — народний театр «Паростки» також привезуть прем`єру — «Вінні Пуха». Польський колектив «Akademia Artystyczna» — будуть розповідати про тему Дому в техніці театру руху і чорного театру, а литовці «Anyksciu sviesa» піднімають складну тему тотального контролю суспільства у виставі «Пробудження». Мінімалістичний драматичний колектив «Преодоление» привезуть виставу про двох жираф і їх буденне життя-буття.

Родзинкою цьогорічного фестивалю і третім блоком є подія 11 травня, у Першому театрі (вул. Гнатюка, 11), де о 18.00 зіграють виставу для дорослих за твором Корнеля Макушинського, який народився у Стрию ще до першої світової війни. Театр EUFORION покаже «9 коханок кавалера Дорна». Ця вистава особлива тим, що психічно хворі актори не тільки грають самих себе, але й анімують ляльки, які уособлюють схиблення головного героя. В психотичному світі кавалера Дорна з`являються люди, в існуванні яких можна засумніватись.

Вже традиційним для фестивалю є міжнародний фотоконкурс Театр в об`єктиві. Він особливий тим, що проходить лише 3 дні, бо фото можна робити лише протягом подій фестивалю «Шлях», а його учасниками можуть бути всі бажаючі фотографи, які зареєструються та пройдуть вступний тренінг про особливості фотографування у театрі.

Цьогоріч фестиваль вперше стане інклюзивним і в ньому візьмуть участь 2 колективи де особливих акторів немає. Одним із експериментаторів став молодіжний театр «EYE», що працює при Професійному Вільному театрі ОКО, які покажуть свою виставу «Не зволікай» 11 травня. Саме ідею інклюзивності підтримало управління культури ЛМР в рамках підтримки соціально-культурних проектів 2018, у яких фестиваль «Шлях» став одним з переможців. Нагадаємо, що в рамках цього проекту заплановано ще провести фестиваль «Ніч театру», учасниками якого вперше стануть 2 особливі театральні колективи посеред альтернативних театральних колективів.

Фото: Vgorode

Інформація за темами: фестиваль, театр

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus