Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Учасники АТО отримають допомогу

0

Учасники АТО отримають допомогу

На заходи для учасників АТО із бюджету Львова скерують 165 тисяч

На фінансування заходів для учасників АТО, які організовує Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, у 2018 році передбачили майже 165 тисяч гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Працівники Центру організовують низку важливих, унікальних заходів для бійців АТО. Наприклад, психологічний захід «Сім’я, яка чекає», учасницями якого є вдови бійців АТО. З ними працює психолог, вони спілкуються між собою і у такий спосіб отримують психологічну та моральну допомогу. Цікавими заходами є «Родинна порадня ветеранів», «Фотовиставки», повідомляє Львівський портал.

Але мені чи не найбільше імпонує ще один захід – «Футбол». Центром зініційовано створення футбольної команди для «атовців» ФК «Крила АТО». Команда зареєстрована у Всеукраїнських змаганнях з футболу «Відкритий чемпіонат Героїв АТО», організатором яких є Федерація Футболу України. Змагання між командами АТО відбуватимуться впродовж 2018 року і, слід зауважити, не тільки на території Львівської області. Скажімо, у суботу, 12 травня, наші футболісти змагалися «на виїзді» із командою «атовців» «Прикарпаття» з Івано-Франківська», – розповів начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

Зі слів капітана ФК «Крила АТО» Юрія Руденка, гравцями команди є діючі військовослужбовці, а також демобілізовані військовослужбовці, які проходили службу в зоні АТО. З початку року для них щотижня проводять тренування.

«Створення нашої команди має на меті реалізацію фізичної та психологічної реабілітації військовослужбовців та ветеранів АТО після проходження служби в зоні проведення АТО на сході України, зміцнення дружніх стосунків між військовослужбовцями та ветеранами АТО, а також задля залучення якнайбільшої кількості учасників АТО до регулярних занять спортом», – додав Юрій Руденко.

Нагадаємо, наприкінці квітня у Винниках відбувся Відкритий чемпіонат України Героїв АТО, у якому взяла участь львівська футбольна команда воїнів АТО «Крила АТО».

Фото: Твоє місто

Інформація за темами: Львів, учасники АТО, допомога

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus