Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Пластуни організують табір «Свято Весни»

0

Пластуни організують табір «Свято Весни»

Цьогорічне свято матиме назву «На нових берегах»

Станиця Львів Пласту Національної скаутської організації України організовує триденний табір «Свято Весни: На нових берегах», який відбудеться 18−20 травня 2018 р поблизу аеродрому «Цунів» Городоцького району Львівської області.

Це триденний табір, зазвичай у травні, присвячений дню святого Юрія Переможця – опікуна Пласту. В такий спосіб пластуни зустрічають прихід теплої пори року та початку таборового літа. Свято Весни проводиться у вигляді змагань між куренями (командами), вік учасників/ць яких 11−17 років, повідомляє ZIK с посиланням на прес-службу ЛМР.

Кожна команда на Святі весни організовує власний табір та забезпечує побут на ньому (шатра, кухня, огорожа та вхідна брама, щогла для прапора тощо). Як елемент змагань, команди намагаються яскраво і оригінально оформити свої табори, в тому числі стилізуючи їх, наприклад, під корабель, фортецю тощо. Команда-переможець визначається на основі загального рейтингу по всіх змаганнях. Щороку львівське Свято Весни збирає близько півтори тисячі пластунів та пластунок.

Оскільки 2018 рік визнано роком морського пластування, то цьогорічне Свято Весни буде тематичним – морським і матиме назву «На нових берегах». Невеличка галявина поблизу Львова перетвориться на лагідне море, у якому безліч островів, де до кожного причалює корабель з потужним екіпажем. Кожен курінь – це екіпаж, опора і сила. Учасникам/цям потрібно буде вирішувати, куди крутити штурвал, і де кинути якір, щоб розвідати нову землю, як це робили старі моряки.

Фото: Львівський портал

Інформація за темами: Пласт, Свято весни, табір, Львів

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

16:37

У Львові інспектори з паркування наклали штрафів на понад 300 тисяч гривень

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus