Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

У деяких трамваях вже можна платити безконтактно

0

У деяких трамваях вже можна платити безконтактно

Вже встановлено десять терміналів 

У Львові впровадили технологію безконтактної оплати Mastercard у міських трамваях. Відтепер у трамвайних вагонах № 8, 9, 1 можна оплатити проїзд за допомогою терміналів, які приймають оплату через банківську карту та смартфон.

Щоб оплатити проїзд, пасажир повинен піднести картку до термінала-валідатора та дочекатись світлового і звукового сигналу. Після підтвердження оплати валідатор видає квиток. У терміналі можна обрати тип квитка – звичайний чи пільговий. Вартість проїзду залишиться незмінною та не потребуватиме додаткових комісій.

Наразі десять таких терміналів встановлено в нових трамваях «Електрон», що курсують маршрутами №8, 9 та 1. До кінця місяця встановлять ще 10 терміналів – по два на трамвай. Згодом кілька терміналів встановлять в трамваях на маршруті №2, повідомляє Твоє місто.

«Для нашого підприємства це дуже позитивна новина, адже ми йдемо до того, щоб якомога більше людей спонукати до оплати проїзду в електронній формі. Для нас є важливим запровадження електронного квитка. Ми вийшла на фінішну пряму, залишилось два етапи, і у 2019 році ми запровадимо автоматичну систему оплати за проїзд (АСОП), яка дозволить мешканцям комфортніше відчувати себе під час проїзду громадським транспортом», – наголосив директор ЛКП «Львівелектротранс» Олег Береза.

Очільник «Львівелектротрансу» зазначив, що ця система безконтактної оплати не є повноцінним відповідником е-квитка, який планують впровадити у Львові до кінця наступного року, а тому, коли впроваджуватимуть АСОП, будуть додатково вирішувати питання щодо доцільності збереження уже існуючих систем безготівкової оплати. Наразі валідатори працюватимуть поряд з іншими способами оплати проїзду у міському електротранспорті.

Вартість одного валідатора становить 30 тис. грн. Він зможе приймати оплату від картки будь-якого банку, який підтримує різні платіжні системи, в тому числі Visa та MasterCard. Також оплату можна провести за допомогою смартфонів з підтримкою NFC.

Нагадаємо, що у кінця березня у львівських трамваях розпочали впроваджувати технологію оплати проїзду безготівковим методом за допомогою платіжних карт.

Фото: Твоє місто

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

18:19

Понад 63% мешканців Львівщини підписали декларації з лікарями

16:24

У Львові заборонили використовувати піротехніку

14:34

1 січня Львівщина відзначатиме 110 річницю від дня народження Бандери

12:38

Куди можна дешево полетіти зі Львова

10:31

На Львівщині майже 12000 людей захворіли на кір

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus