Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Львів’яни заборгували понад 100 мільйонів за тепло

0

Львів’яни заборгували понад 100 мільйонів за тепло

Боржникам можуть не дозволити виїзд за кордон

Заборгованість споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго» перед підприємством за отримані послуги з теплопостачання станом на сьогодні складає більше 100 млн. грн. Це величезна заборгованість, яка не дозволяє підприємству належним чином підготуватися до опалювального сезону, виконавши весь необхідний об’єм ремонтних робіт, та розраховуватися за природний газ, повідомили Львівському порталу у прес-службі Львівської міської ради.

Претензійно-позовна робота проводиться з усіма боржниками, як фізичними так і юридичними особами. Щодо роботи з фізичними особами, які мають заборгованість за теплопостачання, то вона є автоматизованою. Комп’ютерна програма вибирає усіх боржників, борг яких є в неопалювальний період більше 2 тис. грн, в опалювальний період більше 6 тис. грн. І юридичний відділ подає їх у суд. Після отримання судового наказу на рішення суду, підприємство звертається у виконавчу службу, яка займається стягненням боргу на його користь.

Зважаючи на велику заборгованість, збір коштів з боржників під свій контроль взяв департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Це дає свої результати, є позитивна динаміка по збору коштів. На даний момент у багатьох наших боржників арештоване майно, яке може йти на реалізацію, зокрема, це транспортні засоби і нерухоме майно. Виконавчі служби районів активно подають подання в суд щодо розшуку рухомого майна (машин) та заборони виїзду боржників закордон. Тому для боржників може бути неприємний сюрприз, коли на кордоні їм не дозволять виїзд, або авто заберуть на штрафмайданчик.

Як повідомили у Шевченківській виконавчій службі, за перше півріччя цього року було подано в суд 91 постанову на розшук транспортних засобів у боржників. Відповідно, після цих дій, 77 боржників оплатили заборгованість, повернувши ЛМКП «Львівтеплоенерго» більше півмільйона гривень. Станом на сьогодні Шевченківська ВС має в роботі судові накази на стягнення з боржників за теплопостачання коштів на суму більше 2,6 млн. грн.

На стягненні у Сихівській виконавчій службі знаходиться 1,7 млн. грн. Як повідомив Тарас Басараб, голова Сихівської ВС, за цей рік вдалося стягнути на користь ЛМКП «Львівтеплоенерго» 250 тис. грн. Станом на сьогодні проводиться роботи щодо накладення арешту на нерухоме майно, рухоме майно (накладено арешт на авто Таврія) та заборону виїзду закордон. Також за інформацією Залізничної і Франківської виконавчої служби, у першому півріччі цього року зафіксовано випадки, коли боржник оплатив борг за теплопостачання після звернення у суд про розшук авто.

Як зазначає директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк, необхідно індивідуально підходити до розгляду справи по кожному боржнику, адже можуть бути випадки, коли людині необхідна допомога для врегулювання ситуації із заборгованістю. «Потрібно індивідуально підходити до кожного боржника і аналізувати, чому у людини є заборгованість, чому вона не платить. Можливо вона не має субсидії і сама неспроможна це зробити і потрібно, щоб хтось допоміг в цьому. Ми не можемо однобоко підходити до справи. Можливо людина не знає, що має право на якісь пільги чи відшкодування, і в цьому їй потрібно допомогти. Тому потрібно все проаналізувати, щоб зрозуміти, яка категорія боржників потребує допомоги, і проводити також нашу роботу в цьому напрямку. Думаю, доречно до нашої роботи залучати і відділи соцзахисту, які зможуть підказати як допомогти певній категорії боржників», — наголосила Ірина Маруняк.

Як повідомляють тепловики, за наявності об’єктивних причин, через які виникла заборгованість, підприємства готові йти назустріч боржникам і допомагати погасити заборгованість. «Якщо в людини є об’єктивні причини, через які вона не може оплатити послуги за теплопостачання, то під час обдзвону боржників, який проводять наші працівники, просимо мешканців говорити про проблеми та причини несплати і ми намагатимемося допомогти їх вирішити шляхом реструктуризації боргу, оформлення субсидії, та інші. Також у нас є прийом громадян на вул. Курмановича, 4, де можна звертатися за консультаціями», — додає Олег Іващук, начальник юридично-претензійного відділу ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Фото: Твоє місто

Інформація за темами: заборгованість, Львів, Львівтеплоенерго

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

16:37

У Львові інспектори з паркування наклали штрафів на понад 300 тисяч гривень

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus