Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

На Львівщині почали сортувати сміття

0

На Львівщині почали сортувати сміття

Площа полігону становить 10 гектарів

У Самборі встановили першу з трьох сміттєсортувальних станцій, які торік закупили за кошти державного бюджету. Сортувальна лінія розташована на міському полігоні, а її потужність – 15 тон в годину, повідомляє Tvoemisto.tv.

На облаштування сміттєсортувальної лінії у Самборі Кабмін виділив гроші ще минулого року. В грудні департамент ЖКГ Львівської ОДА провів тендер, у якому перемогло ТОВ «Хаммель-Україна», власниками якої є Василь Кушинський та швейцарська компанія Astoria Capital Group Gmbh.

Вартість Самбірської сортувальної станції, як і решти двох, становить 5,4 млн гривень. Розташована вона безпосередньо за в’їздом на місцевий полігон, на свіжозалитому бетонному підвищенні. Навколо – чисте поле, проте в стороні міста видніються житлові будинки. Директор департаменту житлово-комунального господарства Назарій Романчук, який і відкривав сортувальну лінію, не зміг точно сказати, яка відстань до найближчих житлових будинків, проте запевнив, що дотримані всі норми та стандарти.

«Нова сортувальна лінія дасть можливість зменшити приблизно на 30% об’єм сміття, який захоронюється на цьому полігоні, дасть можливість додатково створити робочі місця і, звичайно, буде покращувати саму екологічну ситуацію на полігоні, оскільки шкідливі матеріали не будуть попадати в ґрунт», – зазначив Назарій Романчук.

Площа місцевого полігону становить 10 гектарів. Для порівняння, Грибовицьке сміттєзвалище майже в чотири рази більше. Сюди возять сміття безпосередньо з Самбора, а також з навколишніх сіл, кількох ОТГ та Львова. Частка львівського сміття тут найбільша – щоденно це 30-40 тон, при цьому місто і район разом продукують до 50 тон.

Фото: ЗІК

Інформація за темами: Сміттєсортувальна станція, Самбір, полігон

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

14:28

Кожного року у Львові передчасно народжуються майже 600 немовлят

12:22

Міськрада Львова не погодила підняття тарифів на проїзд

10:26

Куди експортуються львівські товари

18:19

Гірники Львівщини збираються перекрити дороги

16:36

У Львові ОСББ-боржникам обіцяють повернути опалення

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus