Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

У центрі зайнятості розповіли, де платять до 20 тисяч

0

У центрі зайнятості розповіли, де платять до 20 тисяч

Кількість вакансій зросла майже на 50%

Станом на 1 липня кількість зареєстрованих безробітних у Львівській області становить 14 тисяч 300 осіб, повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. «Отримувачів допомоги – майже 12 тисяч, тому що не всі безробітні, які в нас є на обліку, мають право на її отримання», – пояснив він. Барилюк також повідомив, що кількість вакансій у області порівняно з минулим роком зросла на 47%. Так, за його словами, завдяки надзвичайно сприятливому інвестиційному клімату, який є на Львівщині, за кількістю вакансій Львівщина займає друге місце після Києва. Водночас він зауважив, що у Львові на обліку приблизно 70% осіб мають вищу освіту, в той час як обласний центр зайнятості пропонує 75% робітничих спеціальностей, передає Львівський портал.

Також директор Львівського обласного центру зайнятості зазначив, що середній розмір зарплати виріс майже на 25% і нині складає 5 тис. 571 грн. «Це недостатній рівень зарплати. Але тут слід сказати, що ті вакансії, які пропонуються нами для працевлаштування, як правило,  мають мінімальну зарплату, тому що розраховані на категорію осіб, які тільки приходять на цю роботу,  відповідно не включають туди бонуси, інші види доплат. Якщо, до прикладу, на підприємстві пропонується зарплата у 7 тис. грн, то вона складає приблизно 11 тис. грн», – сказав він.

Відтак додав, що обласний центр може запропонувати вакансії кваліфікованих робітників з інструментом, операторів та  складальників устаткування машин,  де можна заробити 18-20 тис. грн. «Так, до прикладу, слюсар-інструментальник має зарплату 18 тис. грн механізатори заробляють 18-20 тис. грн», – зазначив Василь Барилюк.

Фото: Погляд

Інформація за темами: вакансії, Львів, Львівщина, робота, центр зайнятості

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

18:19

До Львова привезли 30 трамваїв з Берліна

16:26

Китайці приїдуть лікуватися на Львівщину

14:28

Кожного року у Львові передчасно народжуються майже 600 немовлят

12:22

Міськрада Львова не погодила підняття тарифів на проїзд

10:26

Куди експортуються львівські товари

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus