Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

У Львові створять диспетчерську «швидкої» для всієї області

0

У Львові створять диспетчерську «швидкої» для всієї області

Там у безперервному режимі працюватимуть  лікарі-консультанти

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф підписав договір на облаштування Оперативно-диспетчерської служби на вул. Пилипа Орлика, 6 у Львові за 13,3 млн грн. Цей диспетчерський пункт опрацьовуватиме виклики «швидкої» з усієї Львівської області. У закупівлі взяли участь три фірми, зокрема ТОВ «Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя», яка запропонувала найнижчу ціну, однак її пропозицію відхили через недотримання умов тендеру. Переможцем тендеру стало ТзОВ «Науково-виробниче підприємство «Монтаж і впровадження телекомунікаційних систем «Монтекс», яке має облаштувати диспетчерську за 13,3 млн грн.

Зокрема, підрядник повинен змонтувати обладнання диспетчерської служби, налаштувати його, створити базу даних, облаштувати приміщення серверної та підключити роботу центру до телекомунікаційної мережі загального користування. Окрім того, підрядник має дообладнати GPS-трекерами автомобілі «швидкої», повідомляє ZAXID.NET.

Керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Похмурський сказав, що Центр уже подав заявку на виділення коштів до ЛОДА і у найближчі кілька місяців роботи розпочнуться. Відкрити центральну диспетчерську мають до кінця 2019 року.

У центральній диспетчерській на вул. Пилипа Орлика, 6, буде цілодобовий пост, у безперервному режимі працюватимуть лікарі-консультанти, обслуговуючий та ІТ-персонал. Оператори центральної диспетчерської прийматимуть виклики зі всієї Львівської області. Диспетчери зможуть побачити на мапі, звідки надійшов виклик і відправити туди найближчий автомобіль «швидкої».

Зазначимо, що єдину диспетчерську у Львові планували обладнати ще у 2017 році, однак Центру медицини катастроф тричі не вдавалося завершити цю закупівлю. Зокрема, у листопаді 2017 року тендерна комісія відхилила пропозиції усіх учасників. У березні 2018 року закупівлю провели повторно і обрали переможцем ТзОВ «Науково-виробниче підприємство «Монтаж і впровадження телекомунікаційних систем «Монтекс». Однак АМКУ зобов’язав замовника скасувати результати тендеру через виявлені порушення у тендерній документації переможця. У травні замовник знову опублікував оголошення про закупівлю на Prozorro, однак не наклав електронно-цифровий підпис на неї, відтак закупівлю довелось відмінити.

Фото: Вгороде

Інформація за темами: швидка допомога, диспетчерська служба, Львів

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

16:37

У Львові інспектори з паркування наклали штрафів на понад 300 тисяч гривень

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus