Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Львів’ян просять підтримати тварин міста

0

Львів’ян просять підтримати тварин міста

Загалом потрібно зібрати 150 тисяч гривень

У п`ятницю, 20 липня, на території FESTrepublik у Львові проведуть благодійну вечірку, на якій збиратимуть гроші на закупівлю обладнання для створення банку крові тварин, повідомляє ZAXID.NET. Вечірку організовують спільно ЛКП «Лев» та представники міжнародної онлайн-платформи Animal-id.info UA. «ЛКП «Лев» та Animal-id.info UA об’єдналися для того, щоб продовжити добру київську ініціативу благодійних вечірок вже у Львові «Танцюємо та Допомагаємо», – йдеться у повідомленні організаторів. – Ми пропонуємо провести гарний вечір на терасі FESTrepublik та підтримати тварин міста Львова за допомогою благодійного вхідного внеску 100 грн (за бажанням ви можете зробити більший внесок і ми разом наближатимемось до цілі набагато швидше). Оплата здійснюватиметься на вході!»

Вечірка відбудеться 20 липня на території FESTrepublik на вул. Старознесенській, 24-26. Початок о 19:00. Усі зібрані кошти спрямують на закупівлю обладнання для створення банку крові для собак та котів. Загалом на проект потрібно 150 тис. грн.

Як сказала директорка ЛКП «Лев» Оксана Кушак, банк крові створять на базі міської ветеринарної клініки, яка працює на території ЛКП «Лев». «У нас є приміщення під цей проект. Я звільнила свій кабінет і переїхала в інший. Тут якраз достатньо місця для такого банку крові тварин. Потрібно лише закупити обладнання. До банку крові зможуть звертатися і приватні львівські клініки та власники домашніх тварин», – сказала Оксана Кушак.

За словами Кушак, на Західній Україні немає жодного банку крові для тварин. «Більшість хворих тварин помирали через те, що не було змоги перелити кров. В поодиноких випадках люди просто відгукувались на прохання привезти свою тварину, щоб перелити кров іншій. Але це дуже складно, враховуючи, що лише у собак п`ять груп крові і треба встигнути зробити аналіз на сумісність», – додала вона.

Фото: В городе

Інформація за темами: банк крові, безпритульні тварини, Львів

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

16:37

У Львові інспектори з паркування наклали штрафів на понад 300 тисяч гривень

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus