Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Львівський аеропорт скорочує відстані

0

Львівський аеропорт скорочує відстані

У львівському аеропорту ведуть переговори щодо відкриття нових внутрішніх та міжнародних авіарейсів

Найближчим часом планують поновити рейс до Вільнюса. «У нас він був рік тому, але компанія МАУ його призупинила. Попри це, попит на рейс є, про що ми маємо інформацію зі статистики по місту», – директорка летовища Тетяна Романовська

Наразі аеропорт веде переговори з компанією МАУ, яка раніше виконувала рейс до Вільнюса, але також розглядають різні варіанти співпраці з Wizz Air, Ryanair та Ernest Airlines, які б погодилися літати за цим маршрутом.

Окрім того, аеропорт планує розширити географію авіарейсів та працює над відкриттям азійських напрямків, повідомляє Tvoemisto.tv. «Попри те, що це не так просто, ми постійно нагадуємо авіакомпаніям про себе. Ми вже дали запити до різних авіакомпаній та чекаємо, хто з них першим буде готовий до співпраці», – говорить директорка. 

Також вона каже, що на відпочинок у Трускавці та Моршині є попит із таких країн, як Таджикистан, Казахстан, Туркменістан, які літають через Київ або Мінськ, а потім доїжджають до Моршина чи Трускавця. Романовська зазначає, що вони шукають авіакомпанії в тих країнах, щоб вони напряму виконували ці рейси.

Львівський аеропорт разом з МАУ готує програму маркетингової підтримки на напрямки до США та Канади. «Згідно зі статистикою, найкраще завантаження на напрямках до Чикаго, Нью-Йорка та Торонто. Тому спільно з МАУ ми працюємо над відкриттям рейсів у цих напрямках або хоча б одного з них», – розповідає директорка.

Окрім того, наразі ведуть переговори з Qatar Airways щодо відкриття рейсу у Катар. «Катар є хорошим пересадковим вузлом, бо через нього йде багато хороших рейсів. Протягом трьох днів у них є ймовірність 8 000 пересадок. Але ми розуміємо, що над цим рейсом доведеться попрацювати, бо наш аеропорт ще досить маленький», – зазначає Тетяна.

Також вже наступного року планують відкрити рейс до Одеси. «Цього року ми були дуже близькі до цього, але не вистачило часу, тому що не встигли б запустити рекламну кампанію. Наступного ж року ми хочемо відкрити рейс на літо, адже люди їдуть на море. А там подивимося, як він себе покаже. Орієнтовна вартість такого квитка – близько 2000 грн», – говорить Тетяна Романовська. Вона зазначає, що можливим напрямком може бути і Харків.

Фото:З відкритих джерел

Інформація за темами: Львів, аеропорт, напрями, авіакомпанії

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

16:37

У Львові інспектори з паркування наклали штрафів на понад 300 тисяч гривень

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus