Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Квартири у новобудовах Львова подешевшали у червні

0

Квартири у новобудовах Львова подешевшали у червні

Середня ціна квадратного метра житла у новобудовах впала на 800 гривень

Середні ціни по Львову суттєво поступаються столичним та дещо – одеським. Якщо ж говорити мовою статистики, то середня ціна квадратного метра житла у новобудовах Львова станом на червень 2018 року – 15 200 гривень. При цьому, за даними сайту про новобудови ЛУН, у Львові налічується 532 новобудови, тому вибирати є із чого, повідомляє ДивисьІнфо.

Водночас, за їхніми даними, середня ціна квадратного метра житла у новобудовах Львова впала на 800 гривень порівняно із травнем цього року (тобто на 5%). Серед іншого, 16 000, як середня планка цін по місту, трималася майже півроку – з січня 2018. Якщо говорити про мінімальні ціни, зазначені на ЛУН, то в червні вони у Львові також знизилися – від 11 100 то 10 300 грн за кв м.

При цьому найдорожчим районом залишається центральний, тобто Галицький (середня ціна 31 600 за кв м), а найдешевшим став Сихівський із середньою ціною в 15 000 за кв м).

Традиційно, ціна на житло залежить від стадії будівництва житлового комплексу (на початку кв м коштує дешевше). Крім того, що ціна майбутнього житла варіюється залежно від класу будинку та його розташування, вона може залежати також і від поверхова, обраного майбутніми мешканцями.

Варто звернути увагу й на те, що деякі із забудовників пропонують безкоштовні бонуси. Наприклад, компанія «Львівська Мрія» у новому ЖК на вул. Княгині Ольги 1-5 уже включила у вартість квартир паркомісце у підземному паркінгу, дозволяє безкоштовне перепланування квартир на етапі будівництва будинку, а юристи забудовника допомагають зі створенням ОСББ.


Інформація за темами: ціна, новобудови, Львів

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

16:37

У Львові інспектори з паркування наклали штрафів на понад 300 тисяч гривень

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus