Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Середня сума хабара на Львівщині становить 40 тисяч гривень

0

Середня сума хабара на Львівщині становить 40 тисяч гривень

У прокуратурі розповіли про найгучніші справи

Упродовж шести місяців правоохоронці Львівщини завершили досудове розслідування і скерували обвинувальні акти до суду у 85 кримінальних провадженнях щодо корупції. Це більше, ніж за аналогічний період минулого року, коли було виявлено 64 такі злочини, повідомив прокурор Львівщини Юрій Квятківський.

Зокрема, за словами Квятківського, це справи стосовно трьох сільських голів, заступника міського голови Яворова, голови однієї з районних адміністрацій Львова, трьох працівників митниці, вісьмох працівників поліції, двох депутатів, директора ЛКП, начальника відділу районної державної адміністрації, двох керівників державних підприємств та ін, повідомляє ІА ZIK.

Середня сума хабара у цих кримінальних провадженнях становить 40 тис. грн, зазначив Квятківський і повідомив деталі найбільш резонансних справ: «Так, скеровано до суду обвинувальний акт стосовно голови Залізничної районної адміністрації Львівської міської ради за ч. 3 ст. 368 ККУ про одержання хабара у сумі 105 тис. грн за сприяння у веденні господарської діяльності підприємцю на території району. На цей час судовий розгляд кримінального провадження триває.

Заступник яворівського міського голови одержав хабар у розмірі 1 тис. дол. за сприяння у наданні фізичній особі-підприємцю в оренду елементів благоустрою для розміщення МАФів. Обвинувальний акт скеровано до суду, йде судовий розгляд.

Голова Наконечнянської сільської ради Яворівського району одержав хабар у розмірі 300 тис. грн за відведення земельної ділянки учаснику АТО. На цей час обвинувальний акт перебуває на розгляді у суді».

Фото: з відкритих джерел

Інформація за темами: Львівщина, хабар, Квятківський

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

16:37

У Львові інспектори з паркування наклали штрафів на понад 300 тисяч гривень

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus