Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Львівський університет лідирує за кількістю заяв

0

Львівський університет лідирує за кількістю заяв

На другому місці поки що «Львівська політехніка»

До Львівського національного університету імені Івана Франка в межах вступної кампанії-2018, абітурієнти вже  подали понад 15 тисяч заяв. «Серед цієї кількості лише 2% документів є паперовими. Такі цього року подають учасники бойових дій, діти з інвалідністю, діти-сироти та інші категорії. Щодо електронної системи, то наразі вона працює без збоїв, стабільно. Серед пріоритетних спеціальностей у вступників ‒ іноземні мови, право та комп`ютерні науки», ‒ розповів відповідальний секретар приймальної комісії вишу Андрій Гукалюк.

Проте далеко не всі охочі навчатися у вищих навчальних закладів міста можуть зареєструватися для відбору. Тому для них створили консультаційні центри, яких у Франковому виші понад 20. Щодня до його працівників із проханням допомогти подати електронну заяву звертаються два-три десятки абітурієнтів, повідомляє ZAXID.NET.

Тим часом в Українському католицькому університеті приймальна комісія опрацьовує майже тисячу електронних заяв. «Якщо порівнювати з попереднім роком, то маємо трішки меншу кількість документів, але вони стабільно до нас надходять. Стосовно топових спеціальностей, то такими серед абітурієнтів є комп`ютерні науки, системний аналіз, філологія та психологія», ‒ зазначила відповідальна секретарка приймальної комісії УКУ Ірина Криницька.

Як повідомили у приймальній комісії «Львівської політехніки», у цьому виші на розгляді 5 тисяч електронних заяв, а загалом вступники подали 9 тисяч.

Нагадаємо, цього року на місця державного та регіонального замовлення можна подавати до семи таких документів не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Якщо вступник бажає вчитися на платній формі, тоді їхня кількість необмежена.

Фото: Вголос

Інформація за темами: заяви, університет, вступ, Львів

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

16:37

У Львові інспектори з паркування наклали штрафів на понад 300 тисяч гривень

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus